Jump to content
noodles

2011 Mazda 3 Touring Hb Manuel Vites Hakkında Bilgi

Tavsiye Edilen Mesajlar

noodles    0
noodles

Merhaba Arkadaşlar..

Bir hafta ongün kadar önce 2011 model mazda 3 touring hatchback aldım. 84000 km. (benzinli düz vites) 

Sormak istediğim; aramızda bu modelde bir aracı kullanan arkadaşımız var ise eğer araç ile ilgili tecrübelerinden ve araç hakkındaki bilgilerinden

yararlanmak isterim.

Şimdiden ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir

çoğumuzda otomatik olsa da sizin aracınızdan mevcut. kafanızdaki soruları sorun, cevaplamaya çalışalım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sarioglu.burhan    23
sarioglu.burhan
15 saat önce, noodles :

Merhaba Arkadaşlar..

Bir hafta ongün kadar önce 2011 model mazda 3 touring hatchback aldım. 84000 km. (benzinli düz vites) 

Sormak istediğim; aramızda bu modelde bir aracı kullanan arkadaşımız var ise eğer araç ile ilgili tecrübelerinden ve araç hakkındaki bilgilerinden

yararlanmak isterim.

Şimdiden ilgi ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Merhaba

Aracınız öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız binmek nasip olur inşallah.

Bende aynı aracı 2010 model düze vites yaklaşık 1 ay kadar önce aldım. Başta çok tereddüt ederek almıştım, malum bir çok insanın bu araç hakkındaki düşünceleri belli.

Şuana kadar memmunum bir sorun yaşamadım çok şükür.

Sadece lpg düşüncesi vardı kafamda ondanda şuan için vazgeçtim. Ortalama yakıt tüketimim şuan 7-8 arası. Bundan önce hyundai getzim vardı 1.4 oda aşağı yukarı bu değerlerdeydi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.548
İlhan

Mukayese yapmanız açısından şu konuya da bir göz atabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
noodles    0
noodles

bilgileriniz için çok teşekkür ederim dostlar...

bu arada ilgilenen arkadaşlarımız olabilir diye yazıyorum...mazda 323 sedan glx 93 model aracımı satıyorum.

km : 274000

yeni almış olduğumuz mazda 3 öncesi bu aracımı kullandığım için araç bakımlı bir araçtır.

zaten satmamdaki gaye mazda 3 almış olmamdır. herhangi bir memnuniyetsizlikten dolayı değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.