Jump to content
blackcone

1. Nesil Mazda 3 Angel 4'lü Gözler

Tavsiye Edilen Mesajlar

blackcone    12
blackcone

Herkese Selamlar...

1. nesil mazdalarımızı biraz modernleştirmek adına aliexpress'den almış olduğum angel takımı elimi ulaşmıştır.:) Ürünün ve montaj sonrası görünümün fotoğraflarınıda paylaşıyorum. Tabi montaj biraz sıkıntılı. Hele bizim Türkiye'de memur sıfatındaki ustaların bu montajını yapacağını pek sanmıyorum. İyi bir araştırma yapmak gerekiyor montaj için. Çünkü ön farlar komple sökülmesi gerekiyor. İşi bilen kişiler tarafından  yapılması gerekmektedir. Antalya'da araştırmaya başladım güven veren 1 kişi çıktı bana. Yinede Antalya'lı Mazda kullanıcıları varsa yardım ve öneri almak çok isterim. Ürünü 23 dolara aldım bu arada. Gayet kaliteli bir ürün. Farklı renk kompinasyonlarıda mevcut. İsteyene yardımcı olabilirim.  Montajda aşağıda bulunmaktadır. Sevgiler Selamlar...

IMG_3465.JPGIMG_3466.JPGIMG_3467.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.575
Mehmet Özdemir

hayırlı olsun.. henüz montajı yaptırmadığınız herhalde. fotoğraflar sizin aracın değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
blackcone    12
blackcone
7 dakika önce, Mehmet Özdemir :

hayırlı olsun.. henüz montajı yaptırmadığınız herhalde. fotoğraflar sizin aracın değil.

Teşekkürler :)  Fotoğraf örnek diğer arkadaşlarında nasıl durduğunu görmesi için paylaştım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serdar Ç.    324
Serdar Ç.

Bu olayı bende yapmak istiyorum ama montajı dediğiniz gibi zor olduğu için korkuyorum. Bir de Mazda 3 farlarının pahalı olduğunu düşünürsek, bir hata veya yanlış birşeyde farlar çöpe gidersek sıkıntı büyük :)

Bunu yapabilecek birini bulduysa ne mutlu size. Montaj sonrası fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
blackcone    12
blackcone

Bu olayı yaptırmamız lazım kardeşim :) Ben epey araştırma yapıyorum. Tek sıkıntı farın ön tarafındaki alanı söküp tekrar güzel bir şekilde yapıştırmak. Tek korkudan olay burası beni. Bakalım acele etmiyorum montaj biter bitmez paylaşırım zaten :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali    760
Ali

Zamanında bu işe kalkışıp yapamamış biri olarak ustanı iyi seç. Çünkü sararma yapıyor ve far içinde kaliteye göre sönme vs. sonra sök tak zahmetli iş. Ama görüntü dersen çok güzel. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
blackcone    12
blackcone

Siz neden yapamdınız ki ? Ustada mı problem çıktı ? Abi görüntü gerçekten çok güzel. Artık piyasada ki çoğu yeni arabada bu farlar var. İnsan ister istemez kıskanıyor. Bakalım usta arayışım devam ediyor. Umarım sorunsuz bir şekilde yapılırda merak eden arkadaşlarıda yönlendirebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali    760
Ali

Yaptırmak istediğim ustaların bir kaçı ben yaparım ama buhulanma vs. olursa benden bilme demişti.  Bunların bir tanesi mazda eski yetkili servisinden bir ustaydı. Fakat yaptıranlar görmüştüm memnun kalanda ama işte ben o riske giremedim :) Malum kronik sıkıntı olan arka stop buhulanması vs. önede sıçrasın istemedim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
blackcone    12
blackcone

Neyse bakalım ben belki sizide cesaretlendiririm :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.