Jump to content
BigSexy

Mazda RX-8 Güneşlik

Tavsiye Edilen Mesajlar

BigSexy    17
BigSexy

Rx8 severler merhabalar aracımda güneşlikler sarkma yapıyor ve bugun tamamen saldı kendisini bende söktüm ve bir araştırma yaptım rx8club ' ta çok fazla bu sorunla karşılaşan gördüm orda bir kaç çözüm vermişler resimli fakat parçalar bulunması zor. Sizin bu durum için çözümünüz var mı daha önce başına gelen ? Yenisiyle değiştirmekte gereksiz şekilde tuzlu13036601_10207962739300763_601699602_o.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
qwertykam    26
qwertykam

aynısı benım basımada geldı... aracı yıkatırken ıc temızlıkte yap dedım.. eleman hızlı cekmıs heralde aynı sekılde kırıldı... degısıcem ben ancak baskabır yol bulabılırsek bende senı ızlerım :) orda uygun egılmı bu parcalar?? bende sana soracaktım aslında.. orda fıyatlar daha uygun yardımcı olurum gıbısınden bır yazın vardı sanırım :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BigSexy    17
BigSexy
‎04‎.‎05‎.‎2016 at 13:08, qwertykam :

aynısı benım basımada geldı... aracı yıkatırken ıc temızlıkte yap dedım.. eleman hızlı cekmıs heralde aynı sekılde kırıldı... degısıcem ben ancak baskabır yol bulabılırsek bende senı ızlerım :) orda uygun egılmı bu parcalar?? bende sana soracaktım aslında.. orda fıyatlar daha uygun yardımcı olurum gıbısınden bır yazın vardı sanırım :))

Yaklaşık 60 tl ye ikisinide değiştirdim hem yolcu tarafı hemde şöför.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.120
Revivo73
04.05.2016 at 13:08, qwertykam :

aynısı benım basımada geldı... aracı yıkatırken ıc temızlıkte yap dedım.. eleman hızlı cekmıs heralde aynı sekılde kırıldı. <kısaltıldı>

Aracın içi de motoru gibi hassas. Artık bırak içini, dışını bile yıkatmıyorum nitekim. Benim güneşliklerde sorun yok. Ancak tabi, örneğin güneşlik içine ruhsat, belge falan koyarlar o kısmı kullanmam. 2 güneşlik 60TL'ye değişiosa tuzlu falan değil bedava gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
qwertykam    26
qwertykam
Bir saat önce, BigSexy :

Yok abi ilk etapta 0 larina baktim internetten 100 dolar civariydi. Ben cikma parca aldim

bulabılırsek banada alalım :D surucu tarafı :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
qwertykam    26
qwertykam
14.05.2016 at 19:40, BigSexy :

Istanbulda miydin sen ?

hayır balıkesırdeyım. ama pederler ıst de :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tscq    1
tscq

ulan dün çalışıyordu sıkntı yok güneş çıktı bi indiridim kafamda patladı :D bagajda duruyor bi aksesuarcı yada elektirkciye takdıracaz bakalım hafta sonu. odeğil içerde kabloların ucu acıkta kaldı koptu heralde ondan sıkntı yaptım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.