Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

erencifci

Satılık 2010 Hb İmpressive

Tavsiye Edilen Mesajlar

erencifci    4
erencifci

herkese iyi akşamlar istemeyerek te olsa mazdamı satıyorum buradan ilgilenen forum üyesi olursa görüşebiliriz. aracım ilk sahibiyim araçla ilgili tüm bilgileri ilana yazdım ki alacak arkadaşların aklında soru işareti kalmasın evo mazda servis  kayıtlı 6 ayda bir götürmeye özel gösterdim. 2010 mart çıkışlı buraya yazmaya gerek yok ama sıkıntısız bir araç suv sınıfına geçmeyi düşünüyorum satış nedenim bundan.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-meraklisina-temiz-guzu-297022074/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    464
Mazda_Ozan

Hayırlısı olsun.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erencifci    4
erencifci

arkadaşlar araç 42000 tl ye takasa opsiyonladım istediğim araç ay sonu gibi gelecek o süreye kadar satışı ben yapabileceğim. Yorumunuz nedir takasa verirsem ucuza gitmiş olur mu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.575
Mehmet Özdemir

şimdiye kadar gelen teklifler ne durumda acaba? diğer ilanlara göz gezdirince, sizin aracın kondisyonuna sahip olmayan araçlar için 42000 tl'nin üzerinde fiyatlar istenmiş hep.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erencifci    4
erencifci

satış opsiyonum var araçla ilgilenen iki kişi var yarın bakacaklar umarım değerini bilecek biri alır takasa kalmaz. Guzumum en kötü ayrılması çok zor 3 gündür hanım bana bakıyor ben hanıma nasıl arabamızdan ayrılacağız diye ikizlerim bu arabada büyüdü

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erencifci    4
erencifci

araç uzun yıllardır Mazda kullanan değerini bilecek bir arkadaş ile anlaşıldı pazartesi devrini yapacağız. Evo Mazda dan Cem beyede buradan çok teşekkür ederim randevusuz gitmemize rağmen bizimle ilgilendi ve aracımın temizliğini benden daha güzel anlattı hepinize iyi akşamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    761
zoptrik

Cem abi süperdir. Bizim de az nazımızı çekmiyor Allah razı olsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.