Jump to content
mahirakman

Mazda 3 HB mi Sedan mı?

Tavsiye Edilen Mesajlar

mahirakman    0
mahirakman

herkese teşekkürler hoşbuldum

mevcut otomatik arabamı satım 2005-2008 model mazda 3 almak istiyorum fakat aklımda bir kaç soru var tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum;

1- Mazda 3 hb ile sedan otomatikler arasında performans ve kalite olarak fark var mı?

2- 2004 2006 model araçlara istenilen fiyat ankarada 34000-36000 tl arasında ( 120000-130000 km arasında) normal mi_?

2- mazdanın Ankara'da ki servis ağı Türkiye genelinde 2. el piyasası ne denli canlı? 

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.530
İlhan

Merhaba Mahir

1- Kalite farkı yok.Tek fark bagaj hacmi farkı.

2- İlan sitelerinde 1-3 bin lira arası fiyatlar yüksek olup, araç başında pazarlık olabiliyor.

3- Yanlış hatırlamıyorsam Ankara'da 4 adet yetkili servisi var. Birisi olmasa, diğeri muhakkak işinizi görür. 2.El değerine gelince Mazda alayım 7-8 ay kullanayım da satayım tarzında bir marka değil. 2.eli doğru bilgilerin olduğu, güzel ve detaylı fotoğrafların eşliğinde, doğru bir ilan ile isterseniz kolay satabilirsiniz. Yeri geliyor şansınız yanınızdaysa 1 günde de satabilirsiniz, ama tok satıcısınızdır belirlediğiniz sabit bir fiyat vardır, yeri gelir 1 - 2 ay beklersiniz. Bir Renault, Ford, Volkswagen vs yoldan geçen herkese satabilirsiniz. Ama Mazda, Subaru, Alfa gibi markaları ancak bilene, sevene satabilirsiniz. 2011 yılından bu güne forumdayım. Forumda daha haftalarca, aylarca satılmayan Mazda görmedim ben.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nazarterzi    309
nazarterzi

Yaklaşık 8 aydır hb 2009  ov kullanıyorum  severek aldım. herşeyiyle çok memnunum  tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mahirakman    0
mahirakman

teşekkür ederim bilgileriniz için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.