Jump to content
Quattro

Düzce - Bolu Mazda Servis Usta Tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Quattro    3
Quattro

Merhaba arkadaslar. Ilk arabam olan otomatik mazda 3 aracim 106 bin km aldim. Aracimin motorunu tekrar bi elden gecirmek istiyorum icim rahat etsin istiyorum. Yagina zincirine vs. Baktirmak yapilmasi gereken birsey varsa yaptirmak istiyorum. Duzcede yasiyorum burada mazda bayisi ve servisi yok en yakin kocaeli de var orayada gidersem 1 gunumu orada gecirmem lazim. Duzcede (Bolu da olabilir) bildiginiz mazda ozel servisi veya guvenilir bir mazda ustasi varmidir. Cevaplarinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan

Bu konuda Mazda'cı Ayhan ile bence iletişime geçin. Onun tavsiye edeceği ve sizi yönlendireceği bir usta muhakkak vardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Quattro    3
Quattro

Tesekkur ederim ilhan abi. Bi sorayim sen soyleyince aklima geldi mazdaci ayhan abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan

Aradığınız kesinlikle geri çevirmez. Muhakkak bir şekilde yardımcı olur.  O bölgede zaten tek Mazda ismi kendisi. Benden de çok selamlar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.Ali    2
M.Ali

Ayhan abi Fatih ustaya yönlendirecektir. İkisi de çok iyi insanlar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
01.06.2016 at 18:02, Quattro :

Tesekkur ederim ilhan abi. Bi sorayim sen soyleyince aklima geldi mazdaci ayhan abi.

Merhaba @QuattroAyhan abi ile görüşebildin mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Quattro    3
Quattro
07.06.2016 at 13:27, İlhan :

Merhaba @QuattroAyhan abi ile görüşebildin mi ?

Henuz gorusemedim abi yegenimi sunnet ettirdik biraz problemli gecti onunla ugrasiyorduk kac gundur. En kisa surede iletisime gecip buradan size bilgi aktaririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
18 dakika önce, Quattro :

Henuz gorusemedim abi yegenimi sunnet ettirdik biraz problemli gecti onunla ugrasiyorduk kac gundur. En kisa surede iletisime gecip buradan size bilgi aktaririm.

Geçmişler ve hayırlı olsun diyorum yeğenine.

Tamamdır kardeşim merak ettim sadece..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Quattro    3
Quattro

Sagol abi. Iletisime gecince buradan bilgi veririm abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.