Jump to content
hfmtekin

2. Nesil Mazda 3 Müzik Sistemi Soketleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

hfmtekin    5
hfmtekin

Arkadaslar tekrardan merhabalar aracıma geçenlerde hırsız girmişdi ve multimedia yı calmisdi bide soketleride alip gitti smdi orjinal teyp taktirayim diyorum ama soketleri olmadıgı icin kimse bise yapamiyor bu teyp soketlerini nerden bulabilirim yada yaptirabilirim bi fikri olan varsa lutfen yardin edin simdiden tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Semih Uluca    212
Semih Uluca

Uygun soketleri bulmak sıkıntılı olabilir. O soketleri ne isimde aratmamız gerektiği hakkında da bir fikrim yok. İşin ehli bir elektrikçi veya elektronikçi soket uydurabilir. Bağlantı için ise teyp üzerinde hangi kablonun nereye temas edeceği ile ilgili bilgi vardır diye tahmin ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hfmtekin    5
hfmtekin

İnternette 2001 sonrası mazda OEM Wiring Harness Plugs diye buldum ama yarın servisle görüşcem gelmesi uzun sürer yoksa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.206
Mutlu Tekir

Servisle görüşün bence de, hiç riske girmeyin elektrikçilerle uğraşıp. Yalnız sadece o kabloların çekilmesi için göğüsün sökülmesi gerekmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.664
Burak

Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşların dediği gibi servise göstermek en doğrusu olacaktır. Hatta direk isim vermek gerekirse Koşuyolu - Merser Halil Usta Mazda Elektrik işlerinde çok iyidir. Yakınsan önce bir ona göstermeni tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hfmtekin    5
hfmtekin

Merserle gorustum getirin bi bakalim dediler gitmeye caliscam yoksa aliexpress de buldum 1 aya kadar anca gelir cok tesekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    645
zoptrik

Ben Lancer'e Sony teyp bağlatmak için sipariş ettim. Gelen ürün 45 günde geldi ama gerçekten başarılı bir üründü. Çinliler bu işi aşmış gerçekten renk kodlarına kadar sony teybin üzerindeki çıkışlarla aynıydı. Kalite olarak da süper. Bu ürünü bu maliyete nasıl satabildiklerini anlamıyorum doğrusu. aldığım ürün bu: 

http://www.dx.com/p/auto-car-stereo-dvd-wire-harness-male-adapter-cable-for-mitsubishi-216915#.V1Lfz_mLSUk

Şu anda kullanıyorum. bir sıkıntı yok. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.