Jump to content
berksemer

1. Nesil Mazda 3 LPG Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

berksemer    1
berksemer

Arkadaşlar sürekli mazdaların lpg sorunu oldugunu duyuyorum yardımcı olurmusunuz aracım 170 binde bu zamana kadar hep benzinle kullandım artık lpg takmak istiyorum fakat korkuyorum ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.301
Mutlu Tekir

korkacak bir şey yok. subap yakasıya kadar elde edeceğiniz kâr ile kaç kere subap takımı yenilersiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berksemer    1
berksemer

Lpg takan firma ile görüştüğümde ustalar suboplar için bi sistem var sogutuyo bu sayede yanmıyolar dedi doğrumudur acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.301
Mutlu Tekir
3 saat önce, berksemer :

Lpg takan firma ile görüştüğümde ustalar suboplar için bi sistem var sogutuyo bu sayede yanmıyolar dedi doğrumudur acaba ?

Lütfen araştırın. Yağlama sistemleri diye geçer. Ben hiç bir faydasının olmadığını, hatta zararlı olduğunu düşünüyorum. Tek çözüm 4000 devir üstünde benzine geçecek şekilde ayarlayıp, sakince kullanmak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berksemer    1
berksemer

İlginiz için teşekkur ederim araştırmaya devam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    778
Katil Balina

ben arabaya 100 binde brc taktırdım iki yılda araba oldu 150 bin bir sorun yok şu an..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.