Jump to content

Mazda 626 Motor Ve Egzozdan Yoğun Beyaz Duman

626metin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aracı  dün çekici ile izmire  getirdim ama direk evin önüne indirdik,gelelim sorunlara :) araç motor çalışıyor yürüyor  ama hem motordan  hem egsoz dan yoğun beyaz duman atıyor sübap seside var ,komple boya da istiyor ama önceliğim aracı rahata kavuşturmak gelelim soruma sizce motor komplemi ister yoksa sübap larla ilgili bir sorunmu şu an komple yapacak durum yok zaten evin önünede oyüzden bıraktım,izmir de bizi incitmiycek ve iyi usta bilen varmı teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba öncelikli olarak geçmiş olsun.

Foruma yakın zamanda üye olan İzmir'den bir ustamız var. Forumdan da bir arkadaşımız bir sorunu için gidip memnun kalmıştı.

Tanışma konusunda iletişim bilgileri mevcut. İncelemenizi öneririm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Böcek :

Tosun ustayıda tavsiye ediyorlar emoji4.png

GALAXY J7

Paylaştığım usta zaten Tosun usta Uğur'cum. :tey:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, 626metin :

aracı  dün çekici ile izmire  getirdim ama direk evin önüne indirdik,gelelim sorunlara :) araç motor çalışıyor yürüyor  ama hem motordan  hem egsoz dan yoğun beyaz duman atıyor sübap seside var ,komple boya da istiyor ama önceliğim aracı rahata kavuşturmak gelelim soruma sizce motor komplemi ister yoksa sübap larla ilgili bir sorunmu şu an komple yapacak durum yok zaten evin önünede oyüzden bıraktım,izmir de bizi incitmiycek ve iyi usta bilen varmı teşekkürler 

Önce bir sağlam usta bulman lazım ki işin içinden çıkabilirse halledebilir. Komple motor seni araçtan soğutur belki maddi açıdan da sıkıntılı olur. Ben 6. sanayide gösterdim aracımı bana motorun üst kapağı bulman lazım yoksa sürekli hararet yapar sıkıntılı dedi, 2. sanayide başka bir usta buldum istersen tamir istersen yenisi dedi adam. Ustan sağlam olmazsa adam senden çok parça ister ellerinde de yok sana git bul getir diyor. :D sabır testi mubarek. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...