Jump to content
mardonius

Mazda 323 HB Almak İstiyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

mardonius    4
mardonius

Merhabalar,

Mazda 323 HB almak istiyorum ve 7500-8500 arası bir bütçem var. Öğrenciyim ve yardımlarınızı bekliyorum.

Sahibinden de bulabildiğim temiz görünümlü bu araç var. 2003 sonra hiç hasar kaydı yok. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-temiz-muayeneli-nakit-310987486/detay

Ayrıca bir kaç seçenek olarak bu araçlar var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kredi-kartina-9-taksit-mazda-323-hb-lpg-yeni-muayene-261902253/detay

Link vermek umarım yasak değildir. Bunun dışında bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyiz. Beklesemde bu modeli almak istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.530
Mehmet Özdemir

Tanışma mesajınızda mekatronik mühendisi olduğunuzu belirtmişsiniz. Eski araç alırım, eksiği gediğini kendim halledecek tecrübem, bilgim, merakım var diyorsanız, alınabilir. 90 yılında üretilmiş bir araç, ne kadar temiz olsa da problemleri mutlaka olacaktır.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dawence    10
Dawence
9 saat önce, mardonius :

Merhabalar,

Mazda 323 HB almak istiyorum ve 7500-8500 arası bir bütçem var. Öğrenciyim ve yardımlarınızı bekliyorum.

Sahibinden de bulabildiğim temiz görünümlü bu araç var. 2003 sonra hiç hasar kaydı yok. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-temiz-muayeneli-nakit-310987486/detay

Ayrıca bir kaç seçenek olarak bu araçlar var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kredi-kartina-9-taksit-mazda-323-hb-lpg-yeni-muayene-261902253/detay

Link vermek umarım yasak değildir. Bunun dışında bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyiz. Beklesemde bu modeli almak istiyorum.

Geçen sene mart aylarında aynı senin gibi aynı araç üzerinden katılmıştım. :)  Öncelikle bulunduğun şehirden dolayı aracın elektroniği ve motor durumu iyi olması lazım boya masrafı felan halledersin ama karabük te parça konusunda sıkıntı çekersin. Gerçi temiz alırsan arıza veren bir araç değil. Yağını suyunu koy sana yeter de artar bile o araç benim 323hb 92 model di 340 bin civarı km araç ile 1 hafta içerisinde, 5 bin km den fazla yol yaptım conta yanık halde artık sen düşün. Bağımlı oldum artık şimdi 626hb var inş. ileride bi mazda 6 almayı planlıyorum. :):) bütçene göre uygun araç bulursun, inşallah düzgün bir araç karşına çıkar. boyasına km sine fazla takılma. Elektroniği ( otomatik camlar özellikle ) motoru ( yağ yakma sorunu ) bunlar önemli...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mardonius    4
mardonius

Mekatronik mühedisiyim ama daha çok otomasyon alanında çalışıyorum. Mekanik bilgim orta halli yine de işi götürebilirim :)

4 dakika önce, Dawence :

Geçen sene mart aylarında aynı senin gibi aynı araç üzerinden katılmıştım. :)  Öncelikle bulunduğun şehirden dolayı aracın elektroniği ve motor durumu iyi olması lazım boya masrafı felan halledersin ama karabük te parça konusunda sıkıntı çekersin. Gerçi temiz alırsan arıza veren bir araç değil. Yağını suyunu koy sana yeter de artar bile o araç benim 323hb 92 model di 340 bin civarı km araç ile 1 hafta içerisinde, 5 bin km den fazla yol yaptım conta yanık halde artık sen düşün. Bağımlı oldum artık şimdi 626hb var inş. ileride bi mazda 6 almayı planlıyorum. :):) bütçene göre uygun araç bulursun, inşallah düzgün bir araç karşına çıkar. boyasına km sine fazla takılma. Elektroniği ( otomatik camlar özellikle ) motoru ( yağ yakma sorunu ) bunlar önemli...

Elektroniğe dikkat ederim. İnşallah. Biraz aceleci gidiyorum aslında sakin kalmam lazım. 9500 lere çıkıyor kimisi bilmiyorum o fiyatlarda fazla gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dawence    10
Dawence

Bayram dan sonra fiyatlar düşer millet bayramı fırsat bilip yükseltiyor. ben 94 mod 626 klimalı aracımı 12 bin tl ye aldım. Biraz masrafı var ama yine sende bulursun uygun bir araç 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.