Jump to content
Böcek

Mazda 626 Ön Camın Üzerindeki Renkli Şerit

Tavsiye Edilen Mesajlar

Böcek    74
Böcek

Arkadaşlar bu gün farkettim aracımın ön camının üst tatafı boydan boya renkliydi tatlı bir renk hoşumada giddi ben bunu 1 yıldır ilk kez farkettim havaya göremi beliriyor bu renk ne işe yarıyor bilen varmı camım orijinal bu arada

GALAXY J7

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.494
Mehmet Özdemir

Sizi güneşten az da olsa koruyabilmek için o şerit. Renk falan değiştirmez, hep aynı renk.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Böcek    74
Böcek

Ama normalde belli olmuyor bu gün arabanın on camına su tuttum ozaman farkettim ben bide havada güneş yoktu kapalıydı enteresan

GALAXY J7

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Böcek    74
Böcek

Şuanda yok mesela baktım dün sabah cama su tutarken farkettim sanki içerden camın üst tarafına güneşten etkilenmemek için özellikle film şeridi çekilmiş gibiydi analamadım neden şimdi yok

GALAXY J7

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rhapsody    49
Rhapsody
12 saat önce, Böcek :

Şuanda yok mesela baktım dün sabah cama su tutarken farkettim sanki içerden camın üst tarafına güneşten etkilenmemek için özellikle film şeridi çekilmiş gibiydi analamadım neden şimdi yok

GALAXY J7

Korkuttun ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.