Jump to content

Satılık Mazda 3 Kapı Eşiği

Tarahumara

Tavsiye Edilen Mesajlar

2015 Mazda 3 için aliexpressten aldığım korumalıklar geldi fakat alt tarafları tam düz değil. Yani korumalığın uçları bombeli. Bu yüzden oturmuyor. Ya da ben oturtamadım. Belki önceki kasa Mazda 3 lere daha uygundur. Eğer isteyen varsa verebilirim. Ataşehir civarı elden teslim alabilirsiniz. 50 TL ye geldi bana. Gönlünüzden ne koparsa fiyatına verebilirim. :D 

Bu da aldığım adres:

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-100-Full-New-Stainless-steel-welcome-pedal-car-special-door-sill-cover-car-Accessories/32410909979.html?spm=2114.13010608.0.74.wLDJbn

9LraZ3.jpg

dbNvpD.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

56 minutes ago, Mehmet Özdemir said:

Alırken ilan açıklamasına dikkat etmeli. 2007 - 2015 demiş açıklamada. Bu modellerin eşiklerinin birbirine uyması imkansız 

Açıklamada 2015 için yazıyor. Benim aracım da 2015 ama dediğiniz gibi önceki kasa ile farklı galiba. Bastım negatif yorumu zaten adama.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üzüldüm, Avatardaki yüz ifadesi tam olarak bu durumu ifade ediyor sanırım. Eğer bir talip çıkmazsa bayram sonrası bir akşam bunu bahane edip buluşuruz benim araca uyup uymadığına bakarız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 minutes ago, Burak said:

Üzüldüm, Avatardaki yüz ifadesi tam olarak bu durumu ifade ediyor sanırım. Eğer bir talip çıkmazsa bayram sonrası bir akşam bunu bahane edip buluşuruz benim araca uyup uymadığına bakarız.

Evet, Elizabeth beni anlatıyor :D Tabi olur, buluşup bakarız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

25 dakika önce, tarahumara :

Evet, Elizabeth beni anlatıyor :D Tabi olur, buluşup bakarız.

İftar sonrası mahmurluğu olmasa bu hafta bile olurdu ama inan kendimde o gücü bulamıyorum :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu urunu bende satin aldim. Bu urun 2. Nesil icin uygun mu bilmem ama 1.nesil icin kesin uyumlu ama 3.Nesil icin uygun olmadigi kesin :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Montaji basit. Cift tarafli bantla yapistiriliyor ama 1. nesil icin uygun mudur onu malesef bilmiyorum. Bu arada hala duruyor bende esikler gelip alan olmadi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28.06.2016 at 21:41, Burak :

Evet Burak'ın arabaya uygunluğuna bakalım uygunsa ben alayım :D:D

Geçmiş olsun bu arada. 
Bir de dikkatimi çeken aliexpress de resimdeki kadar kaliteli değiller mi yoksa çekilen resimde mi öyle çıkmış ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunlar benim eşikler gibi görünüyor ama 3. nesil için değiller, bendekilerin  kapı kenarına denk gelen yerleri aşağı doğru kıvrık.

large.DSC_1492.JPGlarge.DSC_1491.JPGlarge.DSC_1494.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 minutes ago, obivan said:

Bunlar benim eşikler gibi görünüyor ama 3. nesil için değiller, bendekilerin  kapı kenarına denk gelen yerleri aşağı doğru kıvrık.

Evet tipi benziyor ama sizdeki gibi kenarları aşağı doğru kıvrık değil. Daha farklı bir bombesi var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhabalar ben foruma yeni katıldım 1. gen mazda 3 üm var sanırsam aracım için uygun yorumlardan anladığım kadarıyla. Hala duruyorlarsa müsait zamanda uğrayıp alabilirim inş tarahumara kardeşim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...