Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Tarahumara

Satılık Mazda 3 Kapı Eşiği

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara    1.318
Tarahumara

2015 Mazda 3 için aliexpressten aldığım korumalıklar geldi fakat alt tarafları tam düz değil. Yani korumalığın uçları bombeli. Bu yüzden oturmuyor. Ya da ben oturtamadım. Belki önceki kasa Mazda 3 lere daha uygundur. Eğer isteyen varsa verebilirim. Ataşehir civarı elden teslim alabilirsiniz. 50 TL ye geldi bana. Gönlünüzden ne koparsa fiyatına verebilirim. :D 

Bu da aldığım adres:

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-100-Full-New-Stainless-steel-welcome-pedal-car-special-door-sill-cover-car-Accessories/32410909979.html?spm=2114.13010608.0.74.wLDJbn

9LraZ3.jpg

dbNvpD.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.575
Mehmet Özdemir

Alırken ilan açıklamasına dikkat etmeli. 2007 - 2015 demiş açıklamada. Bu modellerin eşiklerinin birbirine uyması imkansız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.318
Tarahumara
56 minutes ago, Mehmet Özdemir said:

Alırken ilan açıklamasına dikkat etmeli. 2007 - 2015 demiş açıklamada. Bu modellerin eşiklerinin birbirine uyması imkansız 

Açıklamada 2015 için yazıyor. Benim aracım da 2015 ama dediğiniz gibi önceki kasa ile farklı galiba. Bastım negatif yorumu zaten adama.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.916
Burak

Üzüldüm, Avatardaki yüz ifadesi tam olarak bu durumu ifade ediyor sanırım. Eğer bir talip çıkmazsa bayram sonrası bir akşam bunu bahane edip buluşuruz benim araca uyup uymadığına bakarız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.318
Tarahumara
2 minutes ago, Burak said:

Üzüldüm, Avatardaki yüz ifadesi tam olarak bu durumu ifade ediyor sanırım. Eğer bir talip çıkmazsa bayram sonrası bir akşam bunu bahane edip buluşuruz benim araca uyup uymadığına bakarız.

Evet, Elizabeth beni anlatıyor :D Tabi olur, buluşup bakarız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.916
Burak
25 dakika önce, tarahumara :

Evet, Elizabeth beni anlatıyor :D Tabi olur, buluşup bakarız.

İftar sonrası mahmurluğu olmasa bu hafta bile olurdu ama inan kendimde o gücü bulamıyorum :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serdar Ç.    324
Serdar Ç.

Bu urunu bende satin aldim. Bu urun 2. Nesil icin uygun mu bilmem ama 1.nesil icin kesin uyumlu ama 3.Nesil icin uygun olmadigi kesin :)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kralmali    0
kralmali

hocam 1 nesil için uygun muve montajı nasıl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.318
Tarahumara

Montaji basit. Cift tarafli bantla yapistiriliyor ama 1. nesil icin uygun mudur onu malesef bilmiyorum. Bu arada hala duruyor bende esikler gelip alan olmadi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    356
S.Halilduru
28.06.2016 at 21:41, Burak :

Evet Burak'ın arabaya uygunluğuna bakalım uygunsa ben alayım :D:D

Geçmiş olsun bu arada. 
Bir de dikkatimi çeken aliexpress de resimdeki kadar kaliteli değiller mi yoksa çekilen resimde mi öyle çıkmış ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Obivan    134
Obivan

Bunlar benim eşikler gibi görünüyor ama 3. nesil için değiller, bendekilerin  kapı kenarına denk gelen yerleri aşağı doğru kıvrık.

large.DSC_1492.JPGlarge.DSC_1491.JPGlarge.DSC_1494.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.318
Tarahumara
12 minutes ago, obivan said:

Bunlar benim eşikler gibi görünüyor ama 3. nesil için değiller, bendekilerin  kapı kenarına denk gelen yerleri aşağı doğru kıvrık.

Evet tipi benziyor ama sizdeki gibi kenarları aşağı doğru kıvrık değil. Daha farklı bir bombesi var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mplanner    7
mplanner

merhabalar ben foruma yeni katıldım 1. gen mazda 3 üm var sanırsam aracım için uygun yorumlardan anladığım kadarıyla. Hala duruyorlarsa müsait zamanda uğrayıp alabilirim inş tarahumara kardeşim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.