Jump to content
montoyajp

2.Nesil Mazda 3 Ön Konsolda Açılma

Tavsiye Edilen Mesajlar

ozgur35
09.07.2020 at 21:44, aysberk61 :

bende cuma günü 2010 mazda 3 aldım. onda da torpidonun üst kısmında erime vardı. kocaeli haldız mazda servisini aradım direk mazda %50 sini karşılıyor dedi. size de 2 bin civarı masraf cıkar dedi. daha sonra esenyalı musluoglu yetkili servisi aradım onlarda oraya gelmemi fotoğraflarını cekip genel merkeze göndereceklerini ordan gelen cevaba göre değişim yapabileceklerini söylediler.

2 bin bedava direk yaptirin Llumar da bi ön cam filmi 900 suan air80 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara
39 dakika önce, ozgur35 :

Erime 2009 2010 modellerde mevcut. 2011 2012 2013 model sahibi olan eriyen diyen gormedim okumadim.

Acilma hepsinde mevcut şansa bagli kiminde acilma da olmuyor 

Ön cama kaliteli film cektirmek lazim. llumar bu isin superstari isiyi yuzde 50 kesiyo

Dedigin gibi bazilarinda acilma vs olmuyor. 

Benim iki tane BL kasa mazda 3 um oldu. 2009 ve 2010 model. Birini 175bin kmde sattim. Digeri  150binde.Halen kullaniyorum.  

İkisinde de erime ve bilgi ekrani uzerinde acilma olmadi. 

Ama ikisinde de konsolun sag tarafinda cizik olustu. Yazin belli olmuyor ama kisin hava soguyunca, icine toplu igne girecek kadar acilip belirgin yarik haline geliyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
2 saat önce, Lupara :

Dedigin gibi bazilarinda acilma vs olmuyor. 

Benim iki tane BL kasa mazda 3 um oldu. 2009 ve 2010 model. Birini 175bin kmde sattim. Digeri  150binde.Halen kullaniyorum.  

İkisinde de erime ve bilgi ekrani uzerinde acilma olmadi. 

Ama ikisinde de konsolun sag tarafinda cizik olustu. Yazin belli olmuyor ama kisin hava soguyunca, icine toplu igne girecek kadar acilip belirgin yarik haline geliyor. 

Sans abi ya bende de yok erime acilma suan 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
DeKLaRe

Benim araçtada kavisli kısımda açılma oldu. 3-4 senedir o şekilde biniyordum. Dün gösterge paneli içim uğraşırken ön tarafı komple söküp müdahale ettim. Ünde bir plastik tırnak göğüs içerisinde yine ince bir plastik kanal içerisine oturuyor. Kanal altında kalan plastik kırıldığında orada açılma oluyor. Ben direk yapıştırdım geçtim çok da güzel oldu. İlerleyen günlerde tekrar açılır mı bilemem. Hatta bununla ilgili internette video var isteyen olursa bulur atarım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...