Jump to content
montoyajp

2.Nesil Mazda 3 Ön Konsolda Açılma

Tavsiye Edilen Mesajlar

isa83

Işçilik hatası gidince yeniden yapmaları konusunda konuşun halletmeleri lazım bir anlamı yok yoksa sonucta boydan boya baya aciklik var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kestelbey32

2012 mazda 3 aracımın göğüs ile gösterge birleşiminde açılma oldu. 2 gün önce Antalya servise tespit yaptırdım.1-2 ay içinde haber veririz dediler.Ayrıca mazda türkiye  sayfası iletişim bölümünede konuyu yazdım. Bakalım sonuç ne olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yemre

uzun zaman sonra herkese merhaba. maalesef ki ben de 2011 model hb aracımda aynı sorunu yaşıyorum. tüm arkadaşlara geçmiş olsun.

Teşekkürler Mazda Club :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dr_azoom

merhabalar

ilgili göğüs acımla problemine kesin aydınlık kazandırayım , '' sadece ön göğüs değişimi oluyor bilgi ekran değişimi yapılmıyor '' bilgi ekranımızda değişecek diye ümide kapılmayın:clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3

Valla yakında konsola eski doğan ,  şahinler gibi uçları püsküllü örtülerden örteceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gknctn
2 saat önce, dr_azoom :

merhabalar

ilgili göğüs acımla problemine kesin aydınlık kazandırayım , '' sadece ön göğüs değişimi oluyor bilgi ekran değişimi yapılmıyor '' bilgi ekranımızda değişecek diye ümide kapılmayın:clap:

Peki ön göğüs için ödenecek meblağ hakkında bilginiz varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
coyote

Arkadaşlar Erzurum serviste bu işlemi yaptıran var ise iletişime geçebilir mi ? 0 530 348 32 48 numaram. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
18 saat önce, coyote :

Arkadaşlar Erzurum serviste bu işlemi yaptıran var ise iletişime geçebilir mi ? 0 530 348 32 48 numaram. 

Benim henüz açılmadı ve açılmaması için çok dikkat ediyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru
11 dakika önce, NeW3 :

Benim henüz açılmadı ve açılmaması için çok dikkat ediyorum. 

Mesela ? 

Benim de Eylül 2009 trafiğe çıkışlı henüz açılma yok. Ama ben de çok dikkat etmeye çalışıyorum. Mümkün olduğunca güneş altına koymamaya gayret ediyorum. Koyuyorsam da kalın bir örtü ile örtüp üzerine de güneşliği koyuyorum. Camları yazın çok az açık bırakmaya çalışıyorum duruma göre. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
2 dakika önce, S.Halilduru :

Mesela ? 

Benim de Eylül 2009 trafiğe çıkışlı henüz açılma yok. Ama ben de çok dikkat etmeye çalışıyorum. Mümkün olduğunca güneş altına koymamaya gayret ediyorum. Koyuyorsam da kalın bir örtü ile örtüp üzerine de güneşliği koyuyorum. Camları yazın çok az açık bırakmaya çalışıyorum duruma göre. 

Aynen güneş altında bırakmamaya çalışıyorum. Güneşlik kullanıyorum, camları aralık bırakıyorum. Açılma başlarsa Erzurum servisin cevabını ve alacağı aksiyonu çok merak ediyorum. İnşallah o günleri görmeden değişirim arabayı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness

Bugün EVO ile görüştüm, başvurum onaylanmış, hatta ön konsol da servise gelmiş. Sanırım Mazda Türkiye ilaveten 2. nesil Mazda 3'ler için yeni bir bülten yayınlamış ve başka parçaların da değişmesi gerekiyormuş (bülten detaylarını tam bilmiyorum)

O parçaların da önümüzdeki hafta gelmesini bekliyorlar. Akabinde de değişim yapılacak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
Bir saat önce, kindness :

Bugün EVO ile görüştüm, başvurum onaylanmış, hatta ön konsol da servise gelmiş. Sanırım Mazda Türkiye ilaveten 2. nesil Mazda 3'ler için yeni bir bülten yayınlamış ve başka parçaların da değişmesi gerekiyormuş (bülten detaylarını tam bilmiyorum)

O parçaların da önümüzdeki hafta gelmesini bekliyorlar. Akabinde de değişim yapılacak. 

Senin ve diğer 2. Nesil Mazda3 sahipleri için çok sevindirici haber. Bir an önce değişim tamamlanır inşallah ;) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrduman

Aynı sorundan ben de muzdaribim. Gelgelelim Denizli'de ne bayi var ne de servis. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dr_azoom

Bizde yarın komple bir göğüs değişimi yapacağız , resim resim paylaşırım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko
25.09.2017 at 15:56, emrduman :

Aynı sorundan ben de muzdaribim. Gelgelelim Denizli'de ne bayi var ne de servis. 

Muğlada servis olması lazım...

İyi de olduğunu söylüyorlar... ;p

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrduman
12 saat önce, okkko :

Muğlada servis olması lazım...

İyi de olduğunu söylüyorlar... ;p

Var evet. Keske bi haber verseler de şu model mazda sahipleri şu zaman şuralarda vs. gerekli işlemleri yaptırabilirler diye. O zaman Muğlaya da gidilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness
Bir saat önce, emrduman :

Var evet. Keske bi haber verseler de şu model mazda sahipleri şu zaman şuralarda vs. gerekli işlemleri yaptırabilirler diye. O zaman Muğlaya da gidilir.

Ön konsol ile alakalı Mazda Türkiye bülten çıkartmadı, sadece servise gidip rapor tutturan araçlarda değişim yapılıyor. Bu sebeple servisler bir duyuru yapamazlar. 

Kendim gidip görüp tanışmadım ama Muğla servisi ile ilgili forumda çok olumlu yorum okudum. 

Sizin ilk önce rapor tutturmak için ve bir de akabinde onay gelince de tamirat için toplamda 2 defa Muğla'ya gitmeniz gerekecek 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41
29.09.2017 at 00:01, okkko :

Tavsiye eder misin yani... :)

yok abi tavsiye edilcek gibi değil çok ilgisizler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...