Jump to content
Meriç

Mazda Premacy 1.8 AT Diagnostic Hakkında

Tavsiye Edilen Mesajlar

Meriç    20
Meriç

Merhaba arkadaşlar,

Premacy'min ABS, TCS, bir de el freni ışıkları yanıyor! Ön balataları son raddeye kadar kullanmak zorunda kaldım maalesef ve o ara bu ışıklar yanmaya başladı, fırsatını bulur bulmaz da daiwa marka balatalar ile değiştirdim ve söndü! Ancak 1-2 gün sonra tekrar yandı, gittim arka balataları aldım, söktük baktık arka balatalarda sorun yok, yep yeni duruyor, sprey ile temizlendi takıldı tekrar ama ışıklar sönmedi, akünün - kutup başını söküp 5 dk. Falan bekledim, söndü, ama daha sonra yine yandı... Neyse çok uzatmayayım aracın makinaya bağlanması şart gibi duruyor, ancak soket fotoğrafı ekte, buna uygun eleman Nasıl bulurum? Fikri ya da bilgisi olanların desteğini bekler, saygılar sunuyorum...751ac2662de9e5ebfa25d36eee220b0e.jpg1785c5ee738ac394cf33416789a5ef96.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.