Jump to content
emre39

Power Serisinde Kısıtlanmış Özellikler Var mı?

Tavsiye Edilen Mesajlar

emre39    6
emre39

yeni kasa mazda 3 power serisi de wosvagen de olduğu gibi kısıtlanmış özellikler var mı?

arkadaşlar sonradan açılan bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum.

şimdiden teşekkürler. :)    

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao    335
Holydao

Kısıtlanmış özellikten kastınız nedir? Maksimun sürat sınırı gibi mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.787
İlhan

Wv denildiğildiğinde ekstra para ile satılan opsiyonel yığınla donanım geliyor aklıma. Bunu mu demek istiyorsunuz?
Power en üst donanım, opsiyonel olarak Sense alabiliyorsunuz.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
agk    37
agk

kısıtlanmış özellikten kasıt sanırım yazılımla açılabilen özellikler. ben şimdiye dek hiç duymadım mazda da böyle bir şey.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.787
İlhan
6 saat önce, agk :

kısıtlanmış özellikten kasıt sanırım yazılımla açılabilen özellikler. ben şimdiye dek hiç duymadım mazda da böyle bir şey.

Ama öyle olsaydı @emre39 arkadaşımız Mazda 3 diye bir genelleme yapardı. Burada Mazda 3 "Power" diye özellikle belirtmiş. Power'da yazılımla açılan özellik, Refleks'de de açılır sonuçta. @emre39soruna detay/açıklık getirirsen bizi beyin jimnastiği yapmaktan kurtaracaksın. :D Ve daha kolay yardımcı olacağız sana.:fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre39    6
emre39

Yazılımla açılabilen özellikler den bahsetmek istemiştim arkadaşlar power yazmamın sebebi power da olan donanım özellikleri alt versiyonlarda yoktur diye düşündüm mesela MZD Connect 7'' dokunmatik ekran Aktif Sürüş Ekranı gibi  Yazılımla açılabilen özelliklerden kastım Kumanda dan 4 cam açılabilir mi, gece kapıları açma tuşuyla karşılama farları açılır mı, kapıları kilitledin mi yan aynalar otomatik kapanıyor mu, dokunmatik ekrana exra özellikler geliyor mu ? Aktif sürüş ekranına  Sense deki gibi yol işaretleri geliyor mu Gibi özellikler arkadaşlar  wosvagen  de belli bir ücret karşılığı bu donanımlar açılıyor fabrikadan çıkarken yada türkiye  gelirken kısıklanıyor gibi :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan    493
Devrim Babacan

Sistem güncellemesiyle ve bazı özellikleri (kolayca) açıp kapatma gibi konumarımız vardı. Örneğin araç hareket hâlindeyken ekran dokunmatiği aktif hâle getirilebiliyor. Temmuz ayı içindeki yeni bir konu -biraz mühendislik işiyle- kapıların otomatik kilidini devreye sokuyor.

Kumandadan cam açma, far, otomatik ayna ve diğerleriyle ilgili bir haber yok şimdilik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.