Jump to content
Eskivtecci

1.nesil mazda 3 iç kapı döşemelerini sökme

Tavsiye Edilen Mesajlar

Eskivtecci    13
Eskivtecci

Herkese selamlar.Bugün arabama pasta cila atıldı ve bazı sorumsuz insanlar kapıyı yanındaki araca vurarak açtıkları için ufak be orta boyuttaki göçükler olduğunu gördüm dokunsam arkadan çıkar.Kapı dölemelerini sökmeye karar verdim kesin sökcem deneyeceğim.Göçük tamiri için fiyat aralığıda soruyum yaptıran arkadaşlara. sırıtmasın yeterli benim için 11 senelik araç elbet oluyo bu göçükler.Asıl sorum ben bu döşemeleri sökerken dikkat edeceğim bir nokta varmı tırnak kırmak istemiyorum.Tırnak yerlerini bilen önceden sökmüş olan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozanhazer    0
ozanhazer

Kasko yok mu mini onarım yapar onu, Ankara'da RS Otomotiv mesela. Onu çektirerek yapıyorlar daha çok. 

Sakat iş tavsiye etmem döşemenin arkası boş değil ama illa yapmak istiyorsan şöyle bir video var:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eskivtecci    13
Eskivtecci
23 dakika önce, ozanhazer :

Kasko yok mu mini onarım yapar onu, Ankara'da RS Otomotiv mesela. Onu çektirerek yapıyorlar daha çok. 

Sakat iş tavsiye etmem döşemenin arkası boş değil ama illa yapmak istiyorsan şöyle bir video var:

Kaskom var ve rs otomotivle anlaşmalı mini onarım falan dahil boyasız yapıyolarmı bunları ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.