Jump to content
Ameros

1.Nesil Mazda 3 Gösterge Sorunu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ameros    0
Ameros

Merhaba arkadaşlar

Bir kaç gün önce aranıza katıldım

Arabamı alalı daha 4 gün oldu 2005 model hayırlısıyla uzun süre binmek istiyorum. Ama şöle bir sıkıntım var ve canımı sıktı...

Kontağı çeviriyorum araba çalışıyor fakat göstergeler çalışmıyor bir kaç kere daha durdurup tekrar denedim gene göstergeler çalışmadı, ama arabanın çalışmasında sıkıntı yok

sorun nedir arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz elektrikçiyede götürmedim önce buraya danışmak istedim 

yardımlarınızı bekliyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.351
İlhan

Büyük olasılıkla sigortadan kaynaklıdır. İlk aşamada sigortasını değiştirip denemenizi öneririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ameros    0
Ameros

bu sabah baktım çalışıyorlardı!!!!

dün arabayı yıkamaya verdikten sonra oldu bu olay acaba suyun bir etkisi olabilirmi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.493
Mehmet Özdemir

nasıl bir yıkamacı bu acaba? büyük ihtimalle tutmaması gereken bir yere su tutmuş. ucuz atlatmışsınız bence, kısa devre olup, tamamen de zarar verebilirdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ameros    0
Ameros

bilemiyorum hocam ama ben gene bugun iş çıkışı bir elektrikçiye baktıracağım sigortalarında bir sıkıntı varmı yokmu diye tedbir iyidir her zaman

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.