Jump to content
Weya

Satmak Gerekti

Tavsiye Edilen Mesajlar

Weya    153
Weya

Keyifle aldığım ve zevkle bindiğim aracımı vergi yapılandırmasından dolayı satmam gerekiyor. link aşağıdadır. İnceleme fırsatı bulan arkadaşlarımın fiyat konusunda (şu fiyat yazarsan daha rahat hareket edersin) şeklinde görüş ve önerilerini bekliyorum.

Selamlar, saygılar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ekstrali-dizel-323488051/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    462
Mazda_Ozan

Hayırlı satışlar..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.525
İlhan

Hayırlı satışlar diliyorum. Allah daha iyilerine sahip olmayı nasip etsin inşallah. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Weya    153
Weya

Üstat mart ayı düşüncemiz bu yönde. Her ne kadar cx3 küçük denilse de deneme sürüşüne gidip deneyeceğim. Olmadı yeni kasa dizel Mazda3 e bakacağım inşallah. Yıllık 18.000 km yol yapıyorum. Mazda Ozan abimize 2007 sportage verip dizel mazda3 2016 isteriz  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    462
Mazda_Ozan

Cx-3 için deneme sürüşüne gelebilirsiniz.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.271
Fotifoti
Üstat mart ayı düşüncemiz bu yönde. Her ne kadar cx3 küçük denilse de deneme sürüşüne gidip deneyeceğim. Olmadı yeni kasa dizel Mazda3 e bakacağım inşallah. Yıllık 18.000 km yol yapıyorum. Mazda Ozan abimize 2007 sportage verip dizel mazda3 2016 isteriz  

Cx3 küçük değil arkası küçük [emoji12] dizel 3'de güzel tercih olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir   
Misafir

Hayırlı satışlar aracınız çok temiz gözüküyor, Zaten impressive dizel piyasada çok az olduğu için çabuk satılması söz konusu. Az malın kıymeti çoktur.  umarım düşündüğünüz rakama satarsınız. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
__Mazda626__    1
__Mazda626__

Hayırlı satışlar temiz araba, bende tek kaybeden özelliği dizel olması.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.