Jump to content
PsiKOMaNYaKoLoG

93 323 GLX Sedan Emniyet Kemeri

Tavsiye Edilen Mesajlar

PsiKOMaNYaKoLoG    5
PsiKOMaNYaKoLoG

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Forumda biraz araştırma yaptım bir kaç kişi benzer konu açmış ama ne şekilde çözüm bulduğunu yazan olmamış gördüğüm kadarıyla. Memleketten yeni aldığım (henüz aracı teslim almadım) 93 model 323 sedan aracıma (bildiğim kadarıyla bu araçlarda arkada emniyet kemeri olmuyor) arka koltuklarına emniyet kemeri taktırmayı düşünüyorum. Malum çocuk koltuğu vs ;) 

Bu araçlara piyasada satılan standart emniyet kemerleri uyuyor mu yoksa özel bir model olarak aramamız mı gerekli ya da farklı/orjinal bir çözüm bulan var mı? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
PsiKOMaNYaKoLoG    5
PsiKOMaNYaKoLoG

Teşekkürler yorumunuz için. Piyasadaki universal kemerleri bi deneyecez artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr    484
NoooFearrrr

Arkadaşlar bizim araçların bazı modellerinde arka emniyet kemeri var bazılarında yoktur. benim arabada da yooktu ben çıkma orjinal parçacıdan takımolarak 150 tl ye alıp taktım zaten bırebir uyuyor vidalari bile üzerinde geliyor, çıkmacaılardan sorunuz bulacağııza eminim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rhapsody    49
Rhapsody

Benim arac 94 sedan bendede kemer yok ama yerleri hazir. Hem yanlarda hemde orjinal koltuklarda.
Universal uyiyormus takan arkadaslar oyle soylemislerdi.
Kemer ucuz zatende takmasini kendiniz yaparım derseniz ucuza halledersiniz bence

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
PsiKOMaNYaKoLoG    5
PsiKOMaNYaKoLoG

Bayram izninde iken memlekette hallettim arkadaşlar emniyet kemeri sorununu. 80TL'ye Tofaş arka emniyet kemer seti satın aldım, 30TL de montaja verdim toplam 110TL'ye halletmiş oldum. Elinde matkap, anahtar, vs. malzemesi olan kendisi de takabilir. Vida yerleri mevcut herhangi bir sıkıntı olmadan halledilebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
PsiKOMaNYaKoLoG    5
PsiKOMaNYaKoLoG

Teşekkürler

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.