Jump to content
serkan306

Alınık Mazda 3 Mirai

Tavsiye Edilen Mesajlar

serkan306    70
serkan306

Arkadaşlar uzun süredir ( Mazda 3'ümü sattıktan sonra ) foruma pek yazmıyorum, ara ara bakıyorum ancak Mazda aşkım alevlendi ve bu sefer Mirai almak istiyorum, Şu an aracımı satılığa çıkardım, satın alabilirim de takas da yapabiliriz. Aracım 2011 Model Opel Astra CDTi Easytronic Essentia'dır. Gerçekten temiz bir araçtır, birsürü olumlu özelliği vardır ancak ben biraz içimden gelen sesi dinleyip, benzinli olarak Mirai kullanmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar için ilan linki: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2011-model-dizel-otomatik-hatasiz-en-dolusu-essentia-327804461/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    70
serkan306
4 dakika önce, İlhan :

Siz 1.8 Honda Civic almamış mıydınız ? Bu araç hangi ara aldınız kullanmaya başladınız ?

Bu arada sıfır Mirai bulmanız ikmansız. :D

Onu da sattım, Opel Astra benzinli easytronic aldım, sonra onu da sattım iş kurdum, sonra işi kapattım, en son bunu aldım ;D 0 km yazmamın sebebi tarla, tapan, ev, döküntü araç vs... gibi takasçıları def etmek, yoksa takas yok deseniz de yazıyorlar, hatta onu yazmama rağmen 250.000TL'lik evle takas edelim diyen bile çıktı :)

Birde Ostim'de ( Ankaralı olmayanlar için söyleyeyim, sanayi sitesidir ) çalıştığımı söyleyince al-satcı mısın, tamirci misin diyenler çıkıyor, onları da uyarmak istedim :) Teknik olarak al-satçı olabilirim, çok sık araç değiştiriyorum ama genelde zarar ediyorum, öyle bir fark var ;D Birde Mazda 3'ü sattıktan sonra huzur bulamadım, huzur naMAZDA O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    70
serkan306
10 saat önce, mazda_ozan :

Iyi satışlar. İkinci el isterseniz https://mazdaozan.sahibinden.com 'da mevcut aracım var. Dilerseniz incelebilirsiniz.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takas için size mesaj attım aslında :)

9 saat önce, revivo73 :

Mirai Mazda 3 'ün en ileri düzeyde aksesuarlı olanı galiba? satışta 5 tane var ve hepsi 2012 model, ve mazda_ozan'ın ki en temizi görünüyor. Fiyatı uygun görünenlere de baktım ancak çeşitli badireler atlatmış, o yüzden fiyatları düşük.

Mirai bildiğim kadarıyla makyajlı kasalarda var sadece, 2012'si var, 2013'ü de olabilir. Beş ilandan biri yanlış girilmiş, biri Mazda Ozan'dakiyle aynı araç tahminim :) kalan ikisinden biri pert biri pertten hallice. Aslında vardı birkaç araç daha ama satıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oytun    19
Oytun

Mirai'lere ben de epey bir baktım donanım olarak C segmentte f/o açısından kesinlikle başı çekiyor. Buna bir de Mazda'nın sorunsuzluğu eklenince tadından yenmiyor.
Mamafih benim ihtiyacımı D segment bir araç daha iyi göreceği için ben tercihimi 6 Exclusive donanımdan yana kullanacağım. Aylardır aradığım 6'yı da buldum gibi gözüküyor. Umarım ben de kendi aracımı bir an önce satıp kısmetse "guzuma" kavuşurum.
Forumda Mazda 3 Mirai mi 6 Exclusive mi? diye konu da açmıştım. Çok değerli yorumlar geldi. Donanım takasında genişlik, konfor ve yol tutuşu da ekleyince benim için 6 galip geliyor.
Mazda 6'daki handikap lpgli kullanım isteniyorsa (benim için öyle) en çok alınabilecek yıl 2010 oluyor. Bununla birlikte 2000cc motorun mtvsi de ona göre oluyor.
Ayrıca Mirai'lerde de 6 Exclusive'deki (215/50/r17) gibi saçma sapan masraf kapısı olan 17" lastikler var diye hatırlıyorum.
Malum sitedeki ilanların teknik özellikler kısmına baktım 15" gösteriyor mümkün olmayacağını düşünüyorum.
Mirai'nin sunduğu donanımı başka markalarin modellerinde arayınca rakamlar uçuyor o açıdan aracı alırken de satarken de çok büyük keyif [emoji2]
Saygılarımla.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    70
serkan306

Arkadaşlar cuma günü itibari ile miraime kavuşmuş bulunuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306    70
serkan306

Sağolun, inşallah bulursunuz. Bayrama yeni aracınızla girersiniz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.