Jump to content
Oziyal

1991 Mazda 626 Sürücü Tarafı Cam Motoru ve 4'lü Düğme Takımı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oziyal    636
Oziyal

Merhabalar,

Evet cam motoru sizlere ömür :( düğme takımınıda değiştirsem iyi olacak temiz ikinci elde olabilir ucuz sıfırda :( bildiğiniz fiyatlar var mı? şimdide teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    425
Ömer626

Cam motorunu ben 100 tl ye almıştım.. 4 lü düğmenin sıfır fiyatı da 150 civarı diye hatırlıyorum..O 4'lü üniteden bana da lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oziyal    636
Oziyal
41 dakika önce, İlhan :

Yalçın şu bağlantısını paylaşacağım yerle bir iletişime geçsene. Burada bayağı bir parça tedariği mümkün olabiliyor. En kötü ihtimal seni bir yere yönlendirebilir.

https://otoveysel.sahibinden.com/

Sağol İlhan birazdan ararım bakalım bir sorarım burda sanayidede olmazsa motoru tekrar sardırayım diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    276
oguzhan89

facebook da mazda parçası satanlar var mazda 626 grubunda ben 100 tl ye aldım ordan 4 lü düğmeyi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oziyal    636
Oziyal
29.08.2016 at 21:22, oguzhan89 :

facebook da mazda parçası satanlar var mazda 626 grubunda ben 100 tl ye aldım ordan 4 lü düğmeyi

İyi fiyata almışsın benim cam motoru geçen çalıştı ve kapattım camı sonrada hiç oynamıyorum :) tahminimce cam motoru krikosunu komple düzeneği söküp bir kontrol etmek gerekli onuda kim yapar bilmiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.