Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

zoptrik

MitsuLancer 2005 Plus Tertemiz

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan    5.767
İlhan

Hayırlı satışlar olsun Fatih. Mehmet RX-8 demirbaş bence artık.  Bayağı bir emek verdi sanırım Fatih ona.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    925
Mümin

@zoptrik Fatih , araç ilandan kalkmış. Sattın sanırım ? yoksa satmaktan mı vazgeçtin ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    760
zoptrik

Herkese selamlar. @Mehmet Özdemir abi Rx8 duruyor. Artık bineğimiz o ama alternatifleri düşünüyorum. Temiz bir 626 veya lada samara olabilir oynayabileceğim bir araç alıp hem binip hem oynamayı düşünüyorum

@Mümin abi araç konyada birine satıldı. Adam arabayla bir tur attı direk aldı göstermedi bile. İlk japon arabası buymuş. Mehmet abi kusura bakma geçen cuma konyadaydım, cumadan sonra 5 e kadar arabayla uğraştım. Sonra sağolsun sattığım kişi beni akşehire getirdi. kışlık lastikleri verdim. Gitti.

@İlhan abi RX8 benim hep haylimdi biliyorsunuz ama bu süreçte onu da satabilirim. Allah nasib ederse temiz bir yeni kasa veya uygun fiyatlı gelirse rx vision bile alabilirim ileride. @Burak abi bindi aracıma wankelin tadını aldı. E 5 de kesicide baya dolandı :D Rx8 için yaptıklarım başlı başına bir konu olur yürür gider. Vaktim olursa planda böyle bir konu açmak var ama işte vakit yok. 

Hepinize çok teşekkür ediyorum.Konu istenirse kitlenebilir. Veya muhabbete devam edebiliriz :D

iyi forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    925
Mümin

Fatih inşallah mali durumu düzene sokabilmişsindir kardeşim. RX-9 la da görürüz seni inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    760
zoptrik

Az kaldı abi dert para olsun geçer gider. İyi dileklerin için teşekkür ederim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.