Jump to content
26Mazda

3. Nesil Mazda 3 Çakmak Prizi Sigortası

Tavsiye Edilen Mesajlar

26Mazda    22
26Mazda

Merhaba arkadaşlar. 3. Nesil Mazda 3 te çakmak sigortasının yerini, ne olarak geçtiğini ve sigorta sökme aparatının yerini bilen varmıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.204
Mutlu Tekir

Genelde konsolun sürücü kapısı tarafındadır yeni araçlarda. Kapıyı açtığınızda görmeniz gerekir. Kapağı çıkardığınızda da kapak üstünde hangi sigorta nerede gösteren bir diagram olur. Cigar yazan yerin karşılığındaki sigortayı rahatça bulabilirsiniz. Sökme aparatı olduğunu sanmıyorum ama kargaburun ile ya da sigorta büyükse parmağınızla rahatça sökebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26Mazda    22
26Mazda

Maalesef Mutlu Bey, aracın iç kısmındaki sigorta bölümünüde, motor bölümünüde açtım. Diagramda cigar, lighter, c. lighter olarak herhangi bir ibare yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26Mazda    22
26Mazda

Teşekkürler Mehmet Bey, benimde tahminim 3-9-11 den biri. Ancak kapakta açıkça yazmaması ve sigorta tutacağını bulamamak sinirlendirdi ve vazgeçtim. 11 i kontrol edeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.