Jump to content
Ahmet ÇINAR

Mazda 323 Kapı Altı Aydınlatmaları Çalışmıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ahmet ÇINAR    40
Ahmet ÇINAR

Merhabalar

Aracimin kapi alti aydinlatmalari calismiyor.kontrol ettim ampuller saglam enerji yok.ayni zamanda bagaj aydinlatmasida calismiyor.

Ne yapmam gerek herhangi bir sigortasi varmi yoksa ic aydinlatma ile es zamanlimi calisiyor.

Bilgisi olan yardimci olabilirmi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.531
Mehmet Özdemir

bunun birçok sebebi olabilir. sizin bakıp kontrol edebileceğiniz bu lambaların sigortaları. sizin kontrol edebileceğinizden farklı bir arıza olarak tesisatta bir sıkıntı olabileceği geliyor aklıma. böyle bir sıkıntınız varsa elektrikçinize bir gösterin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ahmet ÇINAR    40
Ahmet ÇINAR

Ilgin icin tesekkur ederim abicim,saol.
Kendim bakicam ama onceden ugradan varsa tecrubelerini edinmek istedim.peki bizim araclarimizin sigorta semasi varmidir.bn netten buldum bikac tane ama farkli farki.birde aydinlatma sigortasi hangisi abicim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.531
Mehmet Özdemir

sigortaların bulunduğu kutunun kapağında hangi sigortanın nereye ait olduğunu bir şema olması lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ahmet ÇINAR    40
Ahmet ÇINAR

Tamam tesekkurler abicim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.