Jump to content
Burak

MazdaClubTR'ye En Çok Hangi Yöntemle Bağlanıyorsunuz ?

MazdaClubTR'ye En Çok Hangi Yöntemle Bağlanıyorsunuz ?  

216 oy

1. 1. MazdaClubTR'ye En Çok Hangi Yöntemle Bağlanıyorsunuz ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak    3.814
Burak

Merhaba Arkadaşlar,

Gelişen teknoloji ile birlikte alışkanlıklarımız ve kullandığımız sistemler de değişti. Bu çerçevede sizleri doğru bilgilendirmek ve doğru seçenekler sunmak için tercihlerinizi öğrenmek istedik ve bu anketi düzenledik, soruyoruz. MazdaClubTR'ye En Çok Hangi Yöntemle Bağlanıyorsunuz ? 

Masaüstü (Bilgisayar) mı ? Mobil Tarayıcı ( Mobil Cihazdaki Chrome, Safari v.b. ) mı ? Tapatalk mu ?

Anketimizde özellikle çoklu seçenek uygulamadık ki en çok kullandığınız yöntemi görelim.

Not : Tapatalk kullanıcıları ankete oy vermek için uygulamada sağ üst menüden ( Android için üç nokta üst üste ) Web Görünümü seçeneğini kullanarak mobil ara yüzden oy kullanabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.814
Burak

Her ne kadar masa başında çalışsam da her ortamda siteye rahat ulaşabilmek için mobil tarayıcı ( Android - Chrome ) tercih ediyorum. Site ekran büyüklüğüne göre kendini ayarladığı için masaüstünden fonksiyon olarak hiç farkı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.535
İlhan

Ben "Tapatalk" kullanıcısını çok daha fazla bekliyordum. Açıkçası şaşırdım ve sevindim bu duruma. Tapatalk'ın kullanılma taraftarı değilim, yeni sistemimizden sonra. Malum Tapatalk'ta takvim etkinlikleri, anketler, bağlantılar vs görünmüyor...

Ama mobil sayfamız, taynı masaüstü gibi işlevsel ve kullanışlı. Kişi etiketleme, fotoğraf paylaşma, kopyala yapıştır vs oldukça pratik ve hızlı bir kullanımı var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    436
Ömer626

Ben de bir ara tapatalk kullanıyordum,zırt bırt bildirim gelip duruyordu,bir de ilhan beyin belirttiği durumlar olunca gogıl çorum kullanmaya devam edip uygulamayı kaldırdım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan    491
Devrim Babacan

Daima masaüstü PC'yi tercih ederim. Bankada bekleme vb. sıra ve mekân-zaman zorunluluğu durumlarında ise mobil. Yapacak bir şey yok. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    462
Mazda_Ozan

Tapatalk yazılımı tüm forumlara bağlıyor insanı güzel bir uygulama.. Akıllı telefonu olanlar denemeli bence kullanımı zor değil..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.535
İlhan
6 dakika önce, mazda_ozan :

Tapatalk yazılımı tüm forumlara bağlıyor insanı güzel bir uygulama.. Akıllı telefonu olanlar denemeli bence kullanımı zor değil..

Tapatalk artık sadece anlık bildirimler için kullanışlı..

Öbür türlü bayağı bir eksiklikleri var.

Örneğin;

Takvim Etkinlikleri görülmüyor.

Anketler görülmüyor.

Link paylaşımları sıkıntılı..

Fotoğraf vide vs paylaşımlarında sıkıntı olabiliyor..

O yüzden pek kullanışlı değil Tapatalk..Ama anlık bildirimler için çok kullanışlı.. Masa üstü ve mobil tarayıcı candır..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    462
Mazda_Ozan

En azından forumu cep telefonundaki tarayıcıdan takip etmekten iyi, çünkü bilgisayar başında değilken telefonunuzdaki whatsapp veya facebook gibi yeni bildirimleri gösteriyor. Anlık olarak dediğin gibi İlhan abi forum takibini kolaylaştırıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.