Jump to content
İsot

2009-2010 Mazda 6 Aranıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

İsot    42
İsot

Merhaba arkadaşlar , 2009-2010 model Mazda 6 arıyorum maksimum bütçem 45.000 TL . Araç satmak gibi niyeti olan arkadaşlar  varsa , yazabilirler . Herkese kazasız sürüşler ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    462
Mazda_Ozan

Hayırlısı olur inşallah

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

Arkadaşlar 2010 Mazda 6 aldım Malatya'dan , Mazda konusunda yardımı olan ve olmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum ...

IMG_2998.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999    1.584
Arman-1999
25 dakika önce, cengiz isot :

Arkadaşlar 2010 Mazda 6 aldım Malatya'dan , Mazda konusunda yardımı olan ve olmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum ...

Özel değilse fiyatı nedir?

Fiyata etki eden faktörleri de yazarsanız iyi olur ( km, kaza, boya vs vs )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

Allah razı olsun tşkrlr sağolun , fiyatı özel . Araç 115 bin de  brc sistem lpg takılı . Sağ sol ve ön tampon boyalı ( sürtmeye bağlı hasar ) önden darbesiz . Yaklaşık 1100 km yolu 220 TL lpg ile geldim ( ortalama 100 km si benzindir ) çalışmayan hiç bir aksamı  Yok . Kullanan beyefendi temiz ve bakımlı kullanmış. En ufak bi sorun olmadan İstanbul'a geldim .araç içi çok titiz kullanılmış.tüm deri döşemeler de hasar kusur yok.içim sinerek aldım ve bende Mazdacı oldum .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.