Jump to content
Mümin

2006 Touring 55.000km de

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mümin    897
Mümin

İlanı burdan haber vermiyeyim diyordum @İlhan Abi ama dayanamayacağım artık. Bir satışla yine karşınızdayım. 

Üst model araçlarla takas edebilirim, takas tercihim 2009-2013 Impressive MT/AT fakat fiyat olarak anlaşılırsa Touring de olabilir; Mazda 6 2005-2010. Fakat düşük km tercihimdir. Buda benim takıntım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-orjinal-55000km-2.sahibinden-servis-bakimli-hasarsiz-349488576/detay/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.527
İlhan

Hayırlı satışlar olsun Mümin...

Bu ne hız demeyeceğim.. Alıştım artık senin bu hızına. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

Abi kafamdaki proje Maraş'taki herkesi Mazda sahibi yapmak ve bu şehirde bunun 2.eli satılmaz dedirtmemek.

"Ben yanmazsam, Sen yanmazsan, Biz yanmazsak, nasıl döner karanlıklar aydınlığa ?"

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

@weya Said abi, benim Mavi Mazda anavatanı Adana'ya geri döndü. bunu da düşmek lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

Fiyatı 35950 ye çektim, biz Mazdacılar LPG 'siz ararız ama kazın ayağı gerçekte öyle değilmiş. 

Mazda sahibi olmayan çoğu kişi sorunsuzluğundan dolayı almak istiyor fakat tüpsüz olmasını da dert ediyor. Bakalım. Satılmazsa LPG 'yi ben taktırıp bineceğim sanırım belli bir süre.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mümin    897
Mümin

@İlhan abi araç satılmıştır. Kilidi vurabiliriz.

Burak kardeşim hayrını görür inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.527
İlhan
Bir saat önce, Mümin :

@İlhan abi araç satılmıştır. Kilidi vurabiliriz.

Burak kardeşim hayrını görür inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.