Jump to content
patojenim

Mazda 3 2011 veya 2012 Sedan At

Tavsiye Edilen Mesajlar

patojenim    14
patojenim

Merhabalar. Yakında skoda fabia 2003 model aracımı satıp, mazda 3 2011 veya 2012 düşük km'li otomatik vites impressive model almayı düşünüyorum. Satılık aracı olanlara duyurulur=) takas da yapabiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.347
İlhan
Bir saat önce, patojenim :

Merhabalar. Yakında skoda fabia 2003 model aracımı satıp, mazda 3 2011 veya 2012 düşük km'li otomatik vites impressive model almayı düşünüyorum. Satılık aracı olanlara duyurulur=) takas da yapabiliriz.

Hayırlısı olsun inşallah Burak. Umarım gönlüne ve bütçene göre bir Mazda 3 bulabilirsin.

Sedan / Hb ve Lpg'li kriterleri senin için önemli mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
patojenim    14
patojenim

çok teşekkürler.. evet sedan olması önemli (çocuk yolda bagaj lazım olacak).. düşük km'de lpg olabilir ama olmazsa da sorun değil kendim taktırırım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.347
İlhan

çok teşekkürler.. evet sedan olması önemli (çocuk yolda bagaj lazım olacak).. düşük km'de lpg olabilir ama olmazsa da sorun değil kendim taktırırım..

2 Çocuklu bir baba olarak kesinlikle "Sedan" tavsiye ederim.

Lpg olayına gelince, mümkünse Lpg'siz olanını bulman.. Lpg işini bildiğin, güvendiğin bir yere kendin yaptırman daha mantıklı. En azından kafan rahat eder. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
patojenim    14
patojenim

önceliğim dediğin gibi zaten ama sıkıntı şu benim bildiğim, güvendiğim bir lpg ustası yok :fiuw: arabayı bi alalım da inş o kolay bulunur diye düşünüyorum.. bir de m3'e brc öneriyorlar siz ne düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.347
İlhan

önceliğim dediğin gibi zaten ama sıkıntı şu benim bildiğim, güvendiğim bir lpg ustası yok :fiuw: arabayı bi alalım da inş o kolay bulunur diye düşünüyorum.. bir de m3'e brc öneriyorlar siz ne düşünüyorsunuz?

Sivas'ta eski Mazda'cı şimdileri Subaru'cu bir arkadaşım var Özgür@Cherkess

İş Lpg kısmına geldiğinde eminim kendisi yardımcı olacaktır sana. İletişim halinde kalman yeterli, kendisini direk telefonla bile ararım o dönem geldiğinde. O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
patojenim    14
patojenim

bak buna çok sevindim, iş oraya gelirse eğer ilk işim seni bulmak olacak O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Drumble    7
Drumble
31.10.2016 at 11:28, patojenim :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ilk-sahibinden-orjinal-hatasiz-mazda-3-1.6-otomatik-benzinli-360074840/detay/

arayın görüşelim...

hb bagajıda geniştir...:rolleyes:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda41    120
Mazda41

Otomatik pek önermem eger duz vites sıkıntıniz varsa otomatikle dizeller ayni fiyatta dizel almaniz butceniz icin daha iyi olacaktır hyundai agzim yandi Mazda 100 liraya yol bilgisayari 600 km gosteriyor otomatik araba 300 gosteriyor neredeyse yari yariya performans olarak zaten kiyaslanamaz benim aracımda 4 ileri atmosferik aman derim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
patojenim    14
patojenim
09.11.2016 at 17:49, Drumble :

Sedan şarttı hocam bi üst kasa için anlaşma yaptık inş yakın zamanda alışverişi tamamlayacağız..

@Mazda41 tavsiyeniz için teşekkürler, eşim de kullanacağı için otomatik şart, ayrıca ben dizel araba sevmiyorum öyle performans tutkum falan yok ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.