Jump to content
mesut sarı

1.Nesil Mazda 3 Arka Cam Havalandırması

Tavsiye Edilen Mesajlar

mesut sarı    11
mesut sarı

Herkeze merhaba 1. Nesil mazda 3 arka cama hava üfleyen yerleri nasıl aktif ederiz bi düğmesi varmı şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.204
Mutlu Tekir

Arka koltuğa havalandırma koymayan Japonlar arka cama havalandırma mı koyacak? :)
Arka cam rezistansı var sadece, o da dikdörtgen içinde çizgi çizilmiş tuşla aktif olur. Ön cam havalandırmanın yanındadır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesut sarı    11
mesut sarı

Rezistastı biliyorum nasıl calıştığını arka cam bitimindede 4veya 5 tane hava kanalı var ondan bahsediyorum

Araç sedan hb değil onu söylemeyi unutmuşum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.349
İlhan

@mesut sarı bahsetmiş olduğun arka cama üfleyen yerlerin fotoğrafını çekip paylaşabilir misin ?

Bu şekilde Herkedaha kolay yardımcı olabilir sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesut sarı    11
mesut sarı
3 saat önce, İlhan :

@mesut sarı bahsetmiş olduğun arka cama üfleyen yerlerin fotoğrafını çekip paylaşabilir misin ?

Rezistastı biliyorum nasıl calıştığını arka cam bitimindede 4veya 5 tane hava kanalı var ondan bahsediyorum

3 saat önce, İlhan :

20161117_124740.jpg

Budan bahsediyordum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.