Jump to content
İsot

2.Nesil Mazda 6 Sis Farı Camım Kırıldı

Tavsiye Edilen Mesajlar

İsot    42
İsot

Arkadaşlar ufak bi tıklama sonucu sağ sis farı kırıldı . Çıkma yada yan sanayi bulma olanağı var mı ? 61822bfbe0d9bdccb672f680552bc105.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.355
İlhan

Cengiz geçmiş olsun.

Çıkmada, yan sanayide bulabilirsin elbete. Ama bunun için iyi bir araştırma ve telefon trafiği yapman gerekiyor.

Aynı şekilde y.dışı sitelerden tedarik edebilirsin. Yada şu an bildiğim kadarıyla servis kampanyası Kasım sonuna kadar uzatıldı. Yetkili servisten %30 indirimli tedarik edebilirsin. (Ama fiyatı yine eminim yüksek kalacaktır)

Bu arada far camları tamir edilebiliyor. Aynı ebatlarda cam kestirip silikonla yapıştırıp kullanan kullanıcılar var. Senin siste etrafındaki plastik alüminyum görünümlü plastik çerçevede kırılmış. Onuda takım olarak ebay/aliexpress vs gibi sitelerden takım alarak değiştirebilirsin.

örnek bir far-stop tamir eden bir yer.

http://www.2002stop.com/far-ve-stop-tamiri/

İstanbul'da da eminim vardır. Özellikle Maslak oto sanayide kesin vardır..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

Eyvallah Saol İlhan abi , ansiklopedi gibi adamsın walla (: tşklr bilgilendirme için far askı kollarıda kırık , tamirat zor görünüyor artı plastikte hasarlı sanırım en mantıklısı dediğin gibi AliExpress ten takım almak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

İlanda ki çerçeveyi anlamadım , yarısı mı tamamı mı ? Bilgisi olan var mı . Son resimde tam olarak görünüyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.355
İlhan
14 dakika önce, cengiz isot :

İlanda ki çerçeveyi anlamadım , yarısı mı tamamı mı ? Bilgisi olan var mı . Son resimde tam olarak görünüyor

Cengiz paylaştığın bağlantıya tıkladığımda, çok büyük fotoğraf açıyor..Fotoğrafı indir botunu çıkıyor sağ üstte.

Ama bir detay vs bilgisine ulaşamıyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mursel_Balci    432
Mursel_Balci

İlanda ki sis farı değil onun yanina takılabilecek gündüz farının ilani

ASUS_T00J cihazımdan gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

Arkadaşlar , ebay da 272417554236 item nolu ilana bi göz atarmısınız, alınır mı ? Karar veremedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.355
İlhan

Hesaplı, hızlı ve en garanti çözüm olmuş. Güle güle kullan inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İsot    42
İsot

Tşkrlr@ilhan abi , kartal Otosanayi de buldum . 535 lira sadece sis farına fiyat verdi merser. Çerçeve yi de sormadım (:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.