Jump to content
volkanyildiz

1. Nesil Mazda 6 Çakmaklık Sigortası

Tavsiye Edilen Mesajlar

volkanyildiz    0
volkanyildiz

Aracinin cakmakligi calismiyor sigortasinin atmis olabilecegini dusunerek sogorta paneline baktim ama anlamak mumkun degil sizlere sormak istedim

20161125_193806.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    1.991
Arabalar

Şema elinizde olsa zaten sormazdınız. Kapağın içine bakın belki orada yazıyordur. Orada da yazmıyor ise yada anlaşılmıyor ise resimde görünen en küçük sigortaları (araç çalışmıyor iken) tek tek çıkartıp bakın. Yanık olan sigortayı bulduğunuzda üzerinde yazan akım değerini dikkate alarak aynı değerdeki yedek sigorta ile değiştirin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
volkanyildiz    0
volkanyildiz

Şemayı internetde buldum ve en kısa zamanda kontrol edeceğim. yanıtınız için teşekkürler. 19 Numaralı sigorta çakmak diyor kılavuzda.

WhatsApp Image 2016-11-26 at 09.40.42.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir

bir de direksiyonun sol altında sigorta kutusu olması lazım oraya da bir göz gezdirin. sigortalardan sonuç alamazsanız, çakmak fişinin yuvası oksitlenmiş veya tırnakları açılmış olabilir. kolay gelsin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
volkanyildiz    0
volkanyildiz

Sigortasi atmis sol altda buldum duzeldi. Sirada farlar kaldi

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.