Jump to content

Satilik 2014 Mazda 3 Power

Mercan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese iyi pazarlar. Maddi sebeplerden oturu aracimi satmaya veya daha dusuk bir modelle takas yapmaya karar verdim. Asagidaki ilan linkinden detaylara ulasabilirsiniz. Sorulariniz icin 0531 790 6272 nolu telefonumdan bana ulasabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kazasiz-ekstrali-garantili-ozel-renk-mazda-3-1.5-skyactive-power-367379581/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, revivo73 :

Mazda 3 fiyatlarını tam takip etmiyorum fakat 2014 otomatik / power 73bin TL bana yüksek göründü. ÖTV ayarı cekilmiş fiyat mı?

Aslinda otv ayari cekmedim ama su anda sitede de 72500 altinda sadece 2 arac var. Ekstralar dusunulurse bence makul ama tabi alacak kisininde boyle dusunuyor olmasi lazim. Yeni aciklanan OTV oranlarindan sonra ederi bu fiyatlar olacagini dusunuyorum. OTV ile ilgili kendi gorusum ise ikinci el fiyatlarini arttirmasa da en azindan araclarin degerinde satilmasina yardimci olacaktir. Cuma aksami Mengerlere gittim begendigim bir araca bakmak icin durdurmuslar ikinci el satislarini fiyatlari yukseltip tekrardan satisa sunacaklarini soylediler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 6 gün önce aracımı 69.500 e sattım.2014 kırmızı power 17.000 km.deydi.aracımın 2.000 tl masrafı vardı(kasko-sigorta-20.000 bakımı)onuda hesaba eklersek 71.500 e verdim sayıyorum.belki size fikir verir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, Mazda41 :

Hayirli olsun Mercedes mi bakiyorsunuz

Teşekkür ederim. Mercedes değil ikinci el portföyünde farklı iki model vardı gördüğüm onlara bakmak için gitmiştim. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, weya :

Aracınızı beğendim ve cumartesiden beri ciddi ciddi düşünmekteyim. Bakalım nasip :) 

Teşekkür ederim. Forumdan birisine gitmesini çok isterim. Yanlız biraz önce birisi ile görüştük. Araca baktı ve almaya çok yakın bilginiz olsun her an satılabilir :)

7 saat önce, Oziyal :

Hayırlı satışlar

Teşekkürler hocam ,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim. Aslında çokda içim el vermiyor satmayı. Birde Volvo S60 var o daha önce satılırsa bunu satmayacağım zaten :) sizde en kısa zamanda gönlünüzdeki gibi bir 3. Nesile sahip olursunuz İnşallah. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Mercan :

Selamlar, aracı satmaktan vazgeçtim bu sabah itibari ile. Herkese teşekkürler. 

Hayırlısı olsun inşallah Kenan'cım. Konuyu kilitliyorum bu durumda. Görüşmek üzere, keyifli forumlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...