Jump to content
61kdeniz

3. Nesil Mazda 3 Anahtar Pil Değişimi

Tavsiye Edilen Mesajlar

61kdeniz    75
61kdeniz

Arkadaşlar Merhaba geçenlerde arabamda Anahtar pili seviyesinin düşük olduğu uyarısını verdi. Daha önceden pil değişimi yapan arkadaşlar var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mursel_Balci    432
Mursel_Balci

Sizin anahtarda bir sorun olabilirmi en dandik pil bile 1 haftadan fazla dayanması lazim

ASUS_T00J cihazımdan gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Seriatsu    103
Seriatsu
21 saat önce, Anarchist :

deliricem 8. kez değiştiriyorum. sakın dandik bir marka almayın maksimum 1 hafta gidiyor.

1 Hafta çok kısa. Anahtar da bir sorun olabilir. Yedek anahtar ile değiştirin. Birde yedeği deneyin bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.120
Revivo73

Pillerin sahte olanlarından almış olmayasınız? Tanesi 1-2TL ise garanti sahtedir cunku orjinal bir pil o fiyattan satılamaz. Marka da önemli en son hatırladığım Maxell marka iyiydi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Firatkeskin    19
Firatkeskin

Geçen nisanda aldığımız aracımızın 2 anahtarınında da pilleri düşüktü, yetkili servise durumu anlattık, 2 anahtarında ücretsiz pillerini değiştirdik. Fakat yine de 10 bin kmde olan, henüz senesini doldurmamış bir aracın 2 anahtarinin da pilinin bitmesi çok ilginç.  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tarahumara    1.089
Tarahumara

Ben 7-8 aydır kullanıyorum. En ufak bir azalma belirtisi yok pilin ve en az 300-400 m den çekiyor rahat. Şimdiye kadar kumanda üzerindeki tuşlara 3-5 kere anca basmışımdır. Sadece kapı üzerindeki tuşu kullanıyorum. Hangi donanım seviyesinden başlıyor bu kapı üzerindeki tuş. Bu yüzden sebep belki de hiç azalmıyor pil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    1.886
Arabalar
04.02.2017 at 00:09, Anarchist :

deliricem 8. kez değiştiriyorum. sakın dandik bir marka almayın maksimum 1 hafta gidiyor.

Çinin merdiven altı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.493
Mehmet Özdemir
04.02.2017 at 01:09, Anarchist :

CFL marka pillerden uzak durun. piyasanın en kalitesiz mamulleri bunlar. geçen zor durumda kalıp, aldım bir tane. sizin başınıza gelen gibi 1 hafta bile dayanamadı. bir önceki toshiba idi 2 yıl civarı kullandım. şimdi GP aldım, 2 haftadır sıkıntı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.642
Burak

@Fotifotibana sanırım 2 sene önce vermişti bir pil, değiştirmiştim, hala ilk günkü gibi maşallah :nazar: yanlış hatırlamıyorsam o da GP idi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.