Jump to content
İlhan

İstanbul'a Yakın Prefabrik Konut İçin Arsa Tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

@İlhan seni bu kadar uğraştırmışlar da köyün geri kalanındaki evlerde acaba iskan koşullarına uyan var mı? 😂 

@Mehmet Özdemir haklı. Yakında çıkar bir af, sen de dilediğin gibi yaptırdığın evin keyfini sürersin 😁

İnşallah en kısa zamanda bitmesi ve güle güle oturman dileğiyle 😉

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Köydeki evlerin hepsi harabe. Evlerin çatıları derme çatma. Dışarı değil boya sıva yok, tuğla ile duruyorlar çoğu. 

Bunlar bizim aynı anda aynı arsa üzerine tek katlı dört ayrı ev yapmamızdan işgilleniyorlar sanırım. 

Perşembe buluşmasında bayağı bir detay vermiştim hatırlarsın. Belediye de bayağı tanınan nam yapmış birisi oldum. Az çok beni tanıyorsun, sakin bir kişilik sayılırım. Ama dinden imandan çıkardılar bu süreçte.

Geri dönen onaylanmayan projeler tekrar revize paraları vs...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Canuck

@İlhan Kolay gelsin. Bu islerde ilk baslamasi zor. Sonrasi yavas, yavas hallolur. Konuyu takipteyim. Benim Riva da ufak bir arsam var. Kafamda benzer bir proje var oraya. Proje cizimi, maliyet vb konularda puf noktalarini senden aliriz artik :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
11 saat önce, Canuck :

@İlhan Kolay gelsin. Bu islerde ilk baslamasi zor. Sonrasi yavas, yavas hallolur. Konuyu takipteyim. Benim Riva da ufak bir arsam var. Kafamda benzer bir proje var oraya. Proje cizimi, maliyet vb konularda puf noktalarini senden aliriz artik :) 

Abi bilgi, deneyim, tecrübelerimiz doğrultusunda elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...