Jump to content
Serdar Ç.

1. Nesil Mazda 3 Plaka Lambası Bracketi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Serdar Ç.    324
Serdar Ç.

Arkadaşlar merhaba;

Aracıma geri görüş kamerası takabilmek için resimde görülen plaka lambalarının siyah bracket kısımlarına ihtiyacım var. Bu parçadan çıkma olarak satan, yada nerde bulabileceğim konusunda yardım edebilir misiniz?

2017-02-01_15-44-03.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.493
Mehmet Özdemir

Serdar arabasına ne yapmış yine diye girdim konuya fakat soru zor yerdenmiş :) plaka lambaları pahalı mıdır aliexpress'te falan? Alıp, ihtiyacın olan kısımları kullansan

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serdar Ç.    324
Serdar Ç.

:) Ya multimedya aldığımda kamera da aldım ama takamadım uzun zamandır bagajda duruyor. plaka lambalığı kısmını bulamadım. araçta 2 tane var lamba için birini söksem de olur ama sökmek istemiyorum. Şu an tam ortada bi tane daha için boşluk var onu da kamera için kullanmak istiyorum.

Face'te bi gruba yazdım birisi yazmış servisten 217 TL'ye aldım diye :)  Ben aliexpresste buldum 10 dolar çok diye almıyodum. Alayım bari :)

Aha kamera da bu;

2017-02-02_14-33-45.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.