Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Tunahan03

Alınık Mazda RX-8

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tunahan03    2
Tunahan03

http://www.hurriyetoto.com/ikinci-el-otomobil/ilan-detay/202428/galeriden-mazda-rx-8-r3-renesis-istanbul-bagcilar-mahmutbey bu likteki aracı tanıyıp bilen ya da galeriden önce tanıyan bi arkadaş var mı araçta hasar kaydı varmış ama limit belirtmemişler geçenler de de sormuştum ama yeni konu açarak daha fazla kişiye ulaşayım dedim aracın dış görünüşü cok iyi duruyor alınır mı ? ama rx8 işte dış görünüş de önemli lakin herkesin bildiği gibi diğer unsurlar daha önemli bu araçta. yapacağınız yorumlara şimdiden teşekkür ederim saygılarım la

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Karsiyakaliozi    57
Karsiyakaliozi

plak şasi no falan iste sigortacıya sorgulat bu fiyata temiz araç olması bira zor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.167
Revivo73

Hatırladım bu aracı. İlan tarihinde 2014 mü yazıyor.

Resimler 1999 model cep telefonuyla mı cekilmiş hem küçük hem bulanık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tunahan03    2
Tunahan03

İlan pek iç açıcı değil ama hani rx8 ciler birbirini tanır deniliyor ya yada aracı bilir ben de bu düşünceden yola çıktım aslında hani birisi çıkar bu araç benimdi falan dermi acaba demiştim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.167
Revivo73

O şekilde Scirocco gibi satışı ve devamı olan araçlar daha cok takip ediliyor, genelde RX-8 satan bir daha ortalıkta görülmüyor ki. bu forumda RX-8 sahibi mtutun diye cok faal bir arkadaş vardı, arabayı bir sattı bir daha ismini duyan olmadı, aha ben 3 sene sonra bahsedince herkesin haberi olmuştur şimdi de.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    709
zoptrik

İçinin koltuk dayaması kırmızı mıymış?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Karsiyakaliozi    57
Karsiyakaliozi

Galeriden alınmaz bence rx-8 sahibini bulup araştırmak lazım kullanıcıdan almak lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tunahan03    2
Tunahan03

Galerilerde de çok rx var ama galeriye kim satıyor bu araçları :) insan önce bi foruma yazar alacak var mı diye dimi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot    1.563
Zealot
17 dakika önce, Tunahan03 :

Galerilerde de çok rx var ama galeriye kim satıyor bu araçları :) insan önce bi foruma yazar alacak var mı diye dimi

Takastan gidiyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.167
Revivo73

İhtiyaçtan satılık olunca foruma konu açmaya zaman bulamadan muhtemel alıcılara gidiliyor. Ben motosikletimi satarken tüm arkadaşlara haber vermiştim, onların da arkadaşlarına haber vermelerini istemiştim. Motosiklete meraklı bir köfteci vardı öğlenleri ona köfte yemeye gitmiştim; o esnada motorumun ne kadar iyi ve temiz olduğunu anlatmaya :=) Genelde bu tür girişimlerde alıcı pek çıkmıyor. Bir arkadaş motorumu begendi fakat "cocukları koleje yazdırdık" dedi. İlana dönen bir kişi harley davidson'umu satayım alacağım dedi, istediğim fiyatı verecekti ancak birkaç ay geçti bir daha aramadı o yüzden ciddi alıcı değil diye düşündüm, o esnada kurt bi alıcı gelip cok daha düşük fiyattan aldı hemen ertesi hafta harley davidsonumu sattım para hazır alabilirim diye aradı. Satış işi bayağı zor, o yüzden kurt pazarlıkçıya, galericiye, ölücüye gitme olasılığı yükseliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tunahan03    2
Tunahan03

Haklısınız bi rx 8 acil olunca insanlar ne yapsın galeriler devreye giriyor işte o zaman vardır bizimde bi nasibimiz bakalım acelesi yok 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
DoctoR    37
DoctoR
17 saat önce, Revivo73 :

İhtiyaçtan satılık olunca foruma konu açmaya zaman bulamadan muhtemel alıcılara gidiliyor. Ben motosikletimi satarken tüm arkadaşlara haber vermiştim, onların da arkadaşlarına haber vermelerini istemiştim. Motosiklete meraklı bir köfteci vardı öğlenleri ona köfte yemeye gitmiştim; o esnada motorumun ne kadar iyi ve temiz olduğunu anlatmaya :=) Genelde bu tür girişimlerde alıcı pek çıkmıyor. Bir arkadaş motorumu begendi fakat "cocukları koleje yazdırdık" dedi. İlana dönen bir kişi harley davidson'umu satayım alacağım dedi, istediğim fiyatı verecekti ancak birkaç ay geçti bir daha aramadı o yüzden ciddi alıcı değil diye düşündüm, o esnada kurt bi alıcı gelip cok daha düşük fiyattan aldı hemen ertesi hafta harley davidsonumu sattım para hazır alabilirim diye aradı. Satış işi bayağı zor, o yüzden kurt pazarlıkçıya, galericiye, ölücüye gitme olasılığı yükseliyor.

Aynen öyle eğer karar verilip bir araca alıcı olunduysa; bu işin düsturu gereği, usulen veya sembolik olarak araç sahibi de güvenilir ise kapora verilmesi gerektiğini düşünüyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.