Jump to content
Holydao

2017 Yılın otomobili finalistleri

Tavsiye Edilen Mesajlar

Renegade    216
Renegade

Mazda cx9 finalistler arasına girse ne olacak, bu ülkede ultra zengin olmazsan, çift maaşlı bir devlet memuru bile bu aracın yanından geçemez, bize layık görülmüyor, orta ve üst sınıf araçlar, ev, daire fiyatına mega ultra vergiler sayesinde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bullbaba    59
Bullbaba

Devlet dediğin halkı için çalışır. Bizim devlet maalesef halkı için çalışmayı bırakalı çooook uzun yıllar oldu. Benim vergimle bana hizmet yap üstüne birde para iste çok değişik şeyler oluyor. Halkın artık ciddi şekilde sesini yükseltmesi lazım. 550 tane milletvekili orada ne yapıyor şaşıyorum. Yarısının bir soru önergesi bile vermişliği yoktur eminim buna. Tek bildikleri vergileri arttırıp sömürmek, nerede kaldı sosyal devletçilik. İşin kolayına kaçmadan katma değeri yüksek mallar üretip ekonomimizi düzeltmemiz gerek bence. Yoksa gün gün dahada kötüye gideceğiz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.