Jump to content
Ali

Mazda CX-5 Mart'ta Tanıtılacak

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ali

2017_Mazda_CX-5_front_sideRS.jpg

 

NAIAS kapsamında ilk kez ortaya çıkarılan Mazda CX-5 modeli Avrupa versiyonu ile tanıtılmaya hazırlanıyor. Mart ayında gerçekleştirilecek olan ve otomobil dünyası için son derece büyük bir öneme sahip olan Cenevre Otomobil Fuarı'nda Mazda adeta gövde gösterisi yapacak. Mazda CX-5 modelinin yanı sıra Cenevre'de Mazda 2 ve Mazda CX-3 modellerinin de tanıtımları gerçekleştirilecek. 

Tanıtılacak olan tüm modellerin SUV segmentinde yer alması da markanın SUV segmentine verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor. Özellikle özgün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyen markanın büyük oranda amacına ulaştığını da ifade etmek yanlış olmayacaktır. 

Mazda'nın iddialı SUV modeli CX-5 gelişmiş teknolojileri ve dikkat çekici tasarımıyla Mart ayında tanıtılacak olup Avrupa pazarında satışlarının da yaz başında başlaması bekleniyor. İlerleyen günlerde ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili olarak daha net ve güvenilir bilgiler de ortaya çıkacaktır. Aracın Avrupa pazarı ile birlikte ülkemiz pazarında da eş zamanlı olarak satışa sunulması bekleniyor.

 

Kaynak : https://www.habersefi.com/haber/mazda-cx-5-mart-ta-tanitilacak-9383.html

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
okkko

Türkiye satışı mayıstan önce mümkün değil. Araçlar mayıs da gelebilecek ancak... O da sınırlı sayıda. :(

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...