Jump to content
yusufî

2.Nesil Mazda 3 Teyp Üzerinde Lekelenmeler

Tavsiye Edilen Mesajlar

yusufî

merhaba arkadaşlar. 2009 Turing aracım var, ben arabamın en çok içini severim, dışındaki sıkıntıları çok dert etmem. aracımın içi çok temizdir, her binen de bunu söyler. fakat beni ziyadesiyle üzen bir durum var: teybin üzerinde, özellikle ses düğmesinin üzerindeki boşlukta lekeler ortaya çıkmadı başladı. bir-iki santimlik ince lekeler ve sanki yağlı ellerle dokunulmuş gibi. aracı sadece ben kullanıyorum, kendim yapmadığımdan eminim. bu aralar sıklaşmaya başladı. iki üç günde bir yeni leke çıkıyor ve ne yapsam temizlenmiyor. kendi malzemesinden kaynaklanan kalıcı bir leke gibi sanki. başına böyle bir şey gelen var mı??

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

İç kokpit temizliğinde ıslak mendil veya benzeri bir temizlik malzemesi kullanıldı mı yakın zamanda ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
yusufî

bahsettiğim sıkıntı bu. oslak mendil hiç kullanmadım. 7-8 ay önce torpido tezmliği için özel bir sıvı almıştım, ama ondan olacağını zannetmiyorum, çünkü lekeler yeni ortaya çıkmaya başladı.

WhatsApp Image 2017-02-27 at 13.06.32 (3).jpeg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...