Jump to content

1. Nesil & 2. Nesil Mazda 3 V Kayışı Ölçüleri

quiteguide
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Subaplar değişirken hem avara kasnak hemde gergi kutugundeki bilyalari tekrar değiştirdim (30-35 k oldu sanırım). Satan eleman japon dedi, markasını hatırlamıyorum.

V kayışını 'gates 6pk1863' olarak arat, sonuç alırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, gates de bakabilirim evet. nsk japon skf isveç yanılmıyorsam. Makine mühendisi bir arkadaşım skf tavsiye etti ama araç hali hazırda japon. Kafalar yine karışık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Bilye + kayış 50 TL felandi. Yuh yani.

Geçen sene Gates 6pk1863 60 TL ye felan almıştım. Elimde yedekde duruyor. Contiden bir sıkıntı yaşamadım ama 70-80 k yaptık heralde, müsait bir ara degistirecem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, ozgur35 :

Fiyatlar felaket dogru link attıysam tabi, altı üstü bi kayıs yani Altın kaplama mı bu :D

Bir ay kadar once 1. nesil V kayisi ve 4 ngk bujiyi iscilik dahil 200 liraya degistirdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bostancı Oto sanayi girişinde sağda ege rulman var, NSK ile SKF arasında kaldım, Türkiye'deki NSKler sanırım Polonya üretimi o yüzden SKF alayım dedim, o da İtalyan üretimi çıktı. :)

2 adet skf 6203-2RSH toplam 40 liraya

Continental 6pk1863ü de 100 liraya  ege rulmandan temin ettim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

27 dakika önce, SlayerX :

Bostancı Oto sanayi girişinde sağda ege rulman var, NTN ile SKF arasında kaldım, Türkiye'deki NTNler sanırım Polonya üretimi o yüzden SKF alayım dedim, o da İtalyan üretimi çıktı. :)

2 adet skf 6203-2RSH toplam 40 liraya

Continental 6pk1863ü de 100 liraya  ege rulmandan temin ettim. 

Ben de geçen sonbaharda değiştim. Nsk’nın hem japon hem polonya üretim bilyaları var piyasada

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...