Jump to content
tytoo.1LL

1998 Mazda 626 Orijinal Kelebek Boğazı Arıyorum.

Tavsiye Edilen Mesajlar

tytoo.1LL    0
tytoo.1LL

Arkadaşlar merhaba foruma yeni kayıt oldum 1998 model Mazda 626 'ım var debriyaj fren yapınca stop ediyor genellikle hızım yüksekse garanti stop ediyor şehir içinde yavaş iken eder gibi yapıp stop etmiyor ya da ben ettirmiyorum. Hem Eskişehir'de hem Ankara'da bir kaç ustaya götürdüm bazıları böyle kullanacaksın bazıları değişmesi lazım dedi internetten günlerdir kelebek boğazı arıyorum ama bulamıyorum nereden bulabilir ya da nereden alabilirim lütfen yardım edin aylardır bu sorunla uğraşıyorum şimdiden teşekkürler ikametgahım Ankara.

16403273_1331811200212021_8123619277489854459_o.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tytoo.1LL    0
tytoo.1LL

ııı ikiside aynı şey değilmi ? şu resimdeki gibi bir parça usta sökütüğünde pek dikkat edemedim

57-1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SafaTR    203
SafaTR

Gaz kelebeği dışında subab ayarlarıda bu tarz şeyler yapabiliyor subab ayarlarınıda bir kontrol ettirin isterseniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tytoo.1LL    0
tytoo.1LL

Aslında ben şüpheliyim gaz kelebeğinden usta açıp baktıgında tertemiz lan bu diye tepki verdi ama değişmesi lazım dedi bir çoğu gibi subablarada baktırayım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.