Jump to content
gnr700

4. Nesil Mazda MX-5 ND için Kısa Anten

Tavsiye Edilen Mesajlar

gnr700    0
gnr700

Herkese merhaba. Yeni mx5in radyo antenini kısa antenle değiştiren ya da nereden frekans kaybı kayda değer olmayan anten bulunabileceği konusunda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.944
Burak
2 saat önce, gnr700 :

Herkese merhaba. Yeni mx5in radyo antenini kısa antenle değiştiren ya da nereden frekans kaybı kayda değer olmayan anten bulunabileceği konusunda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler

Gördüğüm kadarı ile standart bir anten Mazda MX-5 üzerinde gelen. Rahatlıkla piyasadan dah kısa ve performans olarak bir problem oluşturmayacak ucuz bir anten bulabilirsiniz. Çok problem olursa orijinalini tekrar takarsınız. Aşağıdaki resimdeki gibi ;

ant5.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gnr700    0
gnr700

Yanıt için teşekkürler, internette ben de bu resimleri gördüm, ancak İstanbul'da nerede bulabilirim konusunda yardıma ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
TarkanÇ    20
TarkanÇ

Ali express de kısa antenler mevcut oradan sipariş verin derim.. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.944
Burak
15 dakika önce, TarkanÇ :

Ali express de kısa antenler mevcut oradan sipariş verin derim..

Tabanı üniversal, her yerde kolayca bulunabilir bu antenler ;) Sipariş et, bekle, değmez bence :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Miatax-5    2
Miatax-5
16.03.2017 at 22:36, gnr700 :

Yanıt için teşekkürler, internette ben de bu resimleri gördüm, ancak İstanbul'da nerede bulabilirim konusunda yardıma ihtiyacım var.

Merhaba ben 1-2 aksesuarciya baktim. Bizim anten dibi cok kalin oldugu icin tabandaki metal parca acikta kaliyor ve goruntu olarak kotu duruyor. Bu yuzden biraz daha tuzluya geldi ama "the stubby" markasi altinda amazon dan nd miata icin olan anteni siparis gectim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.