Jump to content
mazdago

Mazda CX-3 Stop Lambası Su Almış

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdago    49
mazdago

Stop lambam su almış. Ben fark etmedim arkadaşım gülerek gösterdi :)

IMAG0047.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.932
Burak

Anladığım kadarı ile bu sol stop bagaj üstü olan parça. Herhangi bir gevşeklik var mı sağında solunda ? Contadan problem yaşamış olabilir mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Renegade    218
Renegade

bu haliyle hızla servise gitmeli, kuruyunca anlatmak zor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zeki246    4
zeki246

Aynı sıkıntı bende de var. Her iki stop lambasında. Çatlak olacağını sanmıyorum inceledim ama göremedim. 10 güne kadar Muğla Gören Otoya servise gireceğim. Sonucu burdan yazarım size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mehmete    15
mehmete

Bu sıkıntı bizim araçta ön farlarda vardı. Garantiden değiştirildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr    513
NoooFearrrr

Su almış birşey değil çözülür bir arkadaşın çok satan markalardan bir modeli olan arabasının  dikiz aynasının yanındaki iç aydınlatma lambasının içine epey ce tombul bir kelebek girmişti. Görünce gözlerime inanamadım. :D:D  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zeki246    4
zeki246

Muğla Gören bayide bakım yaptırdığımda stop lambalarımın su aldığı problemini ilettim. Bakım yaptıktan sonra aracı yıkadılar ve aynı şekilde stop lambalarımın bagaj kapağında kalan kısımlarının içinde resmen su biriktiğini gördük ve fotoğrafladılar. İki hafta sonra telefon açtım aynı problemin başka araçlarda olduğunu da söylediler durum hakkında dönüş yapacaklarmış beklemede kalmamı söylediler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    781
Katil Balina

mazda'nın yumuşak karnı

arkadaşınızın gülerek göstermesi manidar olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.