Jump to content
NeW3

Mazda Baharda Bakım Kampanyası Yapar mı ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

NeW3    226
NeW3

Merhaba abilerim arkadaşlarım. Aracımın 60000 bakım vakti yaklaştı hatta geldi servise gittim 950 tl ücret talep ettiler. İçerisinde yağ , yağ filtresi, hava ve polen filtresi birde gerekliyse AT yağı var. Kulağı delik arkadaşların bahar için bir kampanyayla ilgili duyumu var mı acaba ? 

Selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dr_azoom    135
dr_azoom

Son yıllarda bakım kampanyası genelde ekim-kasım aylarında oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.913
Burak

Evet, @dr_azoom un da dediği gibi eskiden senede 2 olan kampanyayı teke indirdiler var kışa girerken yapılıyor. Bu sebeple pek umut etmeyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3

Teşekkür ederim o zaman beklemenin lüzumu yok gidip yaptırayım .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Osman Örengül    83
Osman Örengül

Geçen hafta ben bakım için gittiğimde bir ihtimal bahar kampanyası olabileceği konuşuluyordu. Olur mu bilmem ama olursa sonbaharda olduğu gibi bu sefer de kampanyayı kaçırmış olurum :-

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.913
Burak
3 dakika önce, Osman Örengül :

Geçen hafta ben bakım için gittiğimde bir ihtimal bahar kampanyası olabileceği konuşuluyordu. Olur mu bilmem ama olursa sonbaharda olduğu gibi bu sefer de kampanyayı kaçırmış olurum :-

Bu konuda ne Mazda ne de servisler pek ser verip sır vermiyorlar ( müşterileri beklentiye sokmamak için sanırım ) bu sebeple ya başladığında ya da bir kaç gün kala öğrenebiliyoruz hep.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SweepeR    232
SweepeR

Ekonomi kötü, bu nisan da ben de kampanya bekliyorum. En azından Mazda sahiplerinin yüzü gülsün :)

Bence iyi yapıyorlar, beklenti oluştuktan sonra birşeyin olmaması hiç olmamasından çok daha kötü etki yaratıyor.

50 dakika önce, Burak :

Bu konuda ne Mazda ne de servisler pek ser verip sır vermiyorlar ( müşterileri beklentiye sokmamak için sanırım ) bu sebeple ya başladığında ya da bir kaç gün kala öğrenebiliyoruz hep.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.