Jump to content
ds'leven

2.Nesil Mazda 3 RVM Arıza

Tavsiye Edilen Mesajlar

ds'leven    1
ds'leven

Merhaba arkadşlar abiler yine bir sorun ile karşınızdayım ;)

Bu konu ile alakalı bir konu vardı ama ben yeniden açayım dedim.dün akşam otoparka bırakmış olduğum aracımın birisi sağ dikiz aynasını eliyle katlamış yada çarpmış.herhangi bir darbe filanda göremedim.kontağı açınca ayna kndisi açıldı.otomatik katlanmada sıkıntı yok fakat şuan o aynada rvm çalışmıyor.soldaki uyarı çalışıyor.fakat diğerinde problem var.bunun sebebini bilen varmıdır.el ile katlanınca bir soketi filanmı çıkıyor bunun ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide    304
quiteguide
15 saat önce, ds'leven :

Merhaba arkadşlar abiler yine bir sorun ile karşınızdayım ;)

Bu konu ile alakalı bir konu vardı ama ben yeniden açayım dedim.dün akşam otoparka bırakmış olduğum aracımın birisi sağ dikiz aynasını eliyle katlamış yada çarpmış.herhangi bir darbe filanda göremedim.kontağı açınca ayna kndisi açıldı.otomatik katlanmada sıkıntı yok fakat şuan o aynada rvm çalışmıyor.soldaki uyarı çalışıyor.fakat diğerinde problem var.bunun sebebini bilen varmıdır.el ile katlanınca bir soketi filanmı çıkıyor bunun ?

౩ şeritli bir yolda 60 km üstü seyir halinde sağdan bir aracın yaklaşmasını bekleyin, iyice yaklaşınca sağ tarafa sinyal verin bakalım, sesli uyarı da mı yok?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ds'leven    1
ds'leven

Onu bugün deneyeceğim bakalım.ses ikazı alır isek ışıkta bi problem var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.