Jump to content
ysngrg

Yeni Mazda MX-5 Kasko ve Trafik Sigortası

Tavsiye Edilen Mesajlar

ysngrg    1
ysngrg

Merhaba Arkadaşlar;

Tutkum olan MX-5'i almaya karar verdim. RF modelinin gelmesini bekleyeceğim. Şu an 2016-2017 model MX-5 sahiplerine bir kaç sorum var. Kasko yaptırdınız mı? Kasko ve trafik sigortasına ne kadar ödediniz. Aracın işletme maliyetini de değerlendirmem gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir

trafik sigortası değişiklik gösterecektir fakat yeni araç alımlarında mazda kasko oldukça iddialıydı ilk duyurulduğunda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

Araç plakalanmadan bunu kimse söyleyemez ki. Bu miktarlar araca, kişiye, kişinin siciline ( hasarsızlık ) v.b  bir dolu etkene sahip. Verilecek rakam çok yanıltıcı da olabilir.

Hele trafik sigortası tam bir muamma. ben 580 TL ye yaptırdım ama gelen tekliflerde 1700 TL bile vardı :)

Aşağıdaki siteden tüm sigorta şirketlerinden aynı anda teklif alınabiliyor ;

https://www.sbm.org.tr/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.557
İlhan
7 saat önce, Burak :

Araç plakalanmadan bunu kimse söyleyemez ki. Bu miktarlar araca, kişiye, kişinin siciline ( hasarsızlık ) v.b  bir dolu etkene sahip. Verilecek rakam çok yanıltıcı da olabilir.

Hele trafik sigortası tam bir muamma. ben 580 TL ye yaptırdım ama gelen tekliflerde 1700 TL bile vardı :)

+1

Şu beğeni olayını aç abi artık. :D

Ruhsat sahibinin yaşı, cinsiyeti, yaşadağı şehir vs hepsi etken faktörler. Seninde dediğin gibi sigorta şirketleri plakayı üzerine almadan teklif bile vermiyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.274
Fotifoti

İsteyene En ucuz fiyatı alırım :) benim cx3'un sigorta 500, kasko 1050₺ :) sicilde eh işte

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ysngrg    1
ysngrg
19 saat önce, Burak :

Hocam haklısınız tabiki biliyorum. Ancak mertebeyi tahmin etmek için sordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.274
Fotifoti
Hocam haklısınız tabiki biliyorum. Ancak mertebeyi tahmin etmek için sordum.

Cok fark olacağını sanmıyorum . Ne alırsanız alın o para çıkacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ysngrg    1
ysngrg
2 saat önce, Fotifoti :

Cok fark olacağını sanmıyorum . Ne alırsanız alın o para çıkacak

Trafik sigoratası için evet öyle olur büyük ihtimal, ama kasko mutlaka fark edecektir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.