Jump to content
Bora Yetkin

Mazda Aracınızın Nasıl Bir Dış Tasarımı Olsun İsterdiniz ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bora Yetkin    42
Bora Yetkin

Mevcut mazda  aracınızın dış tasarımını değiştirme imkanınız olsaydı(renk,jant,spoiler,lip vb.)nasıl bir şey hayal ederdiniz?

Tarfikte sorun yaratmayacağını düşünelim elimizi korkak alıştırmayalım :)

Ben bu tasarımı sevdim.Var mı görsel paylaşacak?

a1ab2b805d10ae937576362439b09c58.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak
Bir saat önce, Zealot :

ilk kasis'te tampon kucakta =)

Zaten bu yarış arabası, ancak pistte gider :) Yine de haklısın daha gerçekçi bir seçim yapılabilir ;) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin

beyler hayal kuruyoruz burada zaten alacağımız yok bozmayın hemen:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak
1 dakika önce, Bora Yetkin :

beyler hayal kuruyoruz burada zaten alacağımız yok bozmayın hemen:)

Sky is the limit diyorsun yani :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin
11 dakika önce, Burak :

Sky is the limit diyorsun yani :D 

Yok yerde gtsin yeter diyorum:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.554
İlhan

Yeni Nesil Mazda 3 tasarım olarak o kadar şık ve o kadar yakışıklı ki. Tasarım/görünüm olarak o olsun,  bu olsun diyesim gelmiyor. Aracın mevcut görünümü zaten ateş ediyor. Ama keşke turbo destekli motoru olsa demeden de edemiyorum. Aracın görüntüsü çok sportif-performans odaklı ama..Gerçekte işin mutfağı öyle değil. İllaki tasarım-görsel olarak bir şey lazımsa..Aşağıdaki olabilir...

Auto · Mazda 3 Club Sport Konzept:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin
13 dakika önce, İlhan :

Yeni Nesil Mazda 3 tasarım olarak o kadar şık ve o kadar yakışıklı ki. Tasarım/görünüm olarak o olsun,  bu olsun diyesim gelmiyor. Aracın mevcut görünümü zaten ateş ediyor. Ama keşke turbo destekli motoru olsa demeden de edemiyorum. Aracın görüntüsü çok sportif-performans odaklı ama..Gerçekte işin mutfağı öyle değil. İllaki tasarım-görsel olarak bir şey lazımsa..Aşağıdaki olabilir...

Bende mevcut halini beğeniyorum mazda 3'ün ama biraz daha agresif olaydı iyiydi,tabi 2,5lt turbo destekliye can feda:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Black Or White    27
Black Or White

Mazdanın acilen en az piyasadaki araçların ayarında 1.6 160 ps motor üretmesi lazım...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin
32 dakika önce, Black Or White :

Mazdanın acilen en az piyasadaki araçların ayarında 1.6 160 ps motor üretmesi lazım...

160 bg'e ilave 300-350 tork epey leziz olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Black Or White    27
Black Or White
160 bg'e ilave 300-350 tork epey leziz olur.

Torksuz olmaz zaten.. :)
Adamlar iğrenç bir tassrımı olan civic i motoru yüzünden satacaklar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin
9 dakika önce, Black Or White :

Torksuz olmaz zaten.. :)
Adamlar iğrenç bir tassrımı olan civic i motoru yüzünden satacaklar...

1.5 litre 182 ps 240 tork fena değil tabi ama mazda kadar çekmedi beni nedense.Tasarım olarak da beğendim ben.Tabi hb rs olsaydı işler değişirdi:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Leanback    111
Leanback

Burada da başlamış, 1.6 motor üretip gırtlağına kadar sıkılmalı temennileri :) Niye 1.6 160hp motor üretsin arkadaşlar, 2.0 165hp benzinli yok mu zaten veya 2.2 dizel 175hp 380 torklu? Mazda emsiyonu ve tüketimi kontrol etmenin yolunu bu şekilde buldu zaten, hacim düşürmelerinin hiçbir mantığı yok.

Bana Mazda 3'ün İngilterede satılan sport black hali yeter, hatta vakit bulursam gunmetal jantlar hariç komple sport black yapmayı planlıyorum.

Mazda-3-Sport-Black-2016-PH-v2-37.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin
2 dakika önce, Leanback :

Burada da başlamış, 1.6 motor üretip gırtlağına kadar sıkılmalı temennileri :) Niye 1.6 160hp motor üretsin arkadaşlar, 2.0 165hp benzinli yok mu zaten veya 2.2 dizel 175hp 380 torklu? Mazda emsiyonu ve tüketimi kontrol etmenin yolunu bu şekilde buldu zaten, hacim düşürmelerinin hiçbir mantığı yok.

Bana Mazda 3'ün İngilterede satılan sport black hali yeter, hatta vakit bulursam gunmetal jantlar hariç komple sport black yapmayı planlıyorum.

Mazda-3-Sport-Black-2016-PH-v2-37.jpg

Aslında temenniler motor hacmi saçmalığı kalksında bizde 2.2 araba alalımdır:)

Black or White da katılır mı bana bilmem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Black Or White    27
Black Or White
Burada da başlamış, 1.6 motor üretip gırtlağına kadar sıkılmalı temennileri [emoji4] Niye 1.6 160hp motor üretsin arkadaşlar, 2.0 165hp benzinli yok mu zaten veya 2.2 dizel 175hp 380 torklu? Mazda emsiyonu ve tüketimi kontrol etmenin yolunu bu şekilde buldu zaten, hacim düşürmelerinin hiçbir mantığı yok.

Mazda-3-Sport-Black-2016-PH-v2-37.thumb.jpg.0be186ed76efd98762de23144552d08d.jpg

2014 nisan da yeni mazda 3 ü alırken dedimki getirtebilirseniz 2.0 motorunu alırım.
Cevap olarak mazda türkiyeye göndermiyor. Vergi v.s. lerinden sebep v.s. v.s. konuşup durdular.

Vergiden sebep böyle düşündüjleri için 1.6 dedim.. yoksa güç olsun gerisi umurumda değil...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3    226
NeW3

Tam  açılan bir cam tavan fena olmazdı hani.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MFSX    89
MFSX

Bakinca benim gordugum :P

mazda.thumb.jpg.9320145ae5c2e929d6060cf4bd501193.jpg

Aslinda olan... )))))))

m.thumb.jpg.21987e191cb8f4b0531951388aa8a3ee.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bora Yetkin    42
Bora Yetkin

Altı üstü kaplamaya bakar:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak
15 saat önce, Black Or White :

2014 nisan da yeni mazda 3 ü alırken dedimki getirtebilirseniz 2.0 motorunu alırım.
Cevap olarak mazda türkiyeye göndermiyor. Vergi v.s. lerinden sebep v.s. v.s. konuşup durdular.

Vergiden sebep böyle düşündüjleri için 1.6 dedim.. yoksa güç olsun gerisi umurumda değil...

2.0 olacaksa Mazda 3 e ne gerek var mis gibi Mazda 6 dururken :) zaten Mazda bu yüzden getirmiyor diye biliyorum.

Not: tapatalk'un taciz eden imzasını kapatabilirseniz çok makbule geçer :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Firatkeskin    19
Firatkeskin

Fotograflara ek olarak, ön lip ve bagaj üstü spoiler olsa sanırım daha fazlasını istemem.:heart_eyes:

Screenshot_20170405-081324_1.jpg

Screenshot_20170405-081705_1_1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.