Jump to content
Mehmet Özdemir

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

kindness

Türksat (Kablonet) eski kablo tv mantığıyla çalışır. Büyük şehirlerin bazı muhitlerinin bazı sokaklarında bulunur. Yan sokağınızda vardır sizde yoktur, gelmesi için sokağın bilmem kaçından imza toplamanız gerekir. Zamanında bu sebeple çok imza toplama girişimim olmuştur ve hiçbiri başarıya ulaşmamıştır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
14 dakika önce, Zealot :

yıllardır kablonet  kullanıyorum  =) 

Senin oturduğun siteye kablonetin geldiği ilk günleri bilirim ama ben hep ADSL ci oldum, hâlâ da öyleyim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zealot

1. televizyon hd  tv box kutusu 

2. televizyon dijital yayın

15mbit  50gb adil kullanımlı   Sınırsız   internet 

toplam 20tl 

:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

toplam 20tl 

Yeni paketlerde yok artık :(
Neyse Elazığ'daki evim vdsl destekliyormuş çok şükür . 70mbite kadar çıkıyormuş . Turknet 150gb 50mbit akk ile 60₺ diyor paşa çocuğu olduğum icin 47'mi 42'mi öyle bir fiyat görünüyor :) önce eve telekomdan sabit hat çekmem lazım tabi unutmuşum [emoji12] bu küçük soygun da 23₺imiş aylık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
34 dakika önce, Zealot :

toplam 20tl 

Ben sadece sabit telefona o kadar ödüyorum :D 

Türk Telekom'da AKN henüz kalkmamış. Dün aradılar 10 TL farkla 75 GB daha verelim dediler, yok dedim :D ( şu anda 56 TL ye 16 Mbit, 75 GB AKN mevcut )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdaciho

500 mbps hız alan adamın hızı 64 mbps'ye düşünce söver harbiden :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness

Son durum ne? Harbiden 1 ay sonra AKK kalkıyor mu?? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3
01.05.2017 at 21:58, Revivo73 :

Dediğinden tam birşey anlamadım. Benim ADSL bağlantım örneğin 8mbps ve 50GB AKN'li yani ay içinde download  50GB 'ı geçerse hız 3mbps'e düşüyor ancak faturayı etkilemiyor. Fatura ise 92TL ADSL + 28TL sabit hat telefon. Tahmin edebileceğiniz gibi telefonu hiç kullanmıyorum ancak onu kapattırıp sadece ADSL kullanma hakkım yok, yani bu ADSL için faturam gerçekte 120TL.

Yani bu düzenleme sonrası örneğin benim  bağlantımdaki AKN kalkıp yerine kota mı gelecek? AKN 50GB'tı, onun yerine örneğin 100GB kota, kotayı aşan GB için de ek ücret mi olacak, bilmiyorum.

Babamlarda sabit telefonu kullanmıyordu adsl nin üzerinden aynı numarayı sanal olarak verdiler faturayı düşürdüler. Bir sorun isterseniz. ISS Türk Telekom bu arada.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

iş yerinden eve kablo çekeyim diyorum :)
AKN kalktığında kota sonrası ektra ücret ödemek gerektiğini anladım. Pek anlamlı olmamış bu iş. 

Untitled.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kindness

4 saat önce, S.Halilduru :

iş yerinden eve kablo çekeyim diyorum :)
AKN kalktığında kota sonrası ektra ücret ödemek gerektiğini anladım. Pek anlamlı olmamış bu iş. 

Untitled.jpg

Eğer bilgisayarın diski yeni nesil değilse download ettiği hızda yazamaz bile :D 

Abi kota sonrası ekstra ücret olayı tarifeye göre değişir. Çoğu tarife kotasız..

Tabi hizmet sağlayıcılar da kotasız tariflerde ki müşteriyi öpmek için alternatif çözümler bulacaktır. :jedi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdaciho

Hocam tamamen ülkemizde kalkması ile ilgili bir kaç proje varmış şu aralar sanırım. Bütün sağlayıcılar kaldıracakmış yani AKK'yi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Ttnet'in duyurduğu yeni fiyat tarifesinden anlaşıldığı üzere kaldırmasalar daha iyiymiş diyebiliriz. 

IMG_20181212_005435.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...