Jump to content
Tolga26

Mazda Eskişehir Servis - Esoto Servisi Bıraktı mı ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tolga26    0
Tolga26

Selam Arkadaşlar, Bildiğiniz gibi 31 Mart itibari ile ESOTO serviside bıraktı. Sürecin buraya geleceği belli olmasına rağmen ilgisiz Mazda yetkilileride Sanırım süreci yönetemediler. Konu ile ilgili buradan bilgi alışverişinde bulunursak sevinirim. Ben deki en so bilgi görüşmelerin???? Devam ettiği yönünde..... Ama pekde umutlu değilim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yusufsinan26    71
Yusufsinan26

Babam birinden duymuş galiba servisi başkası devam ettirecekmiş ama emin değliz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FatihT    101
FatihT

Görüşme olduğunu zannetmiyorum satışı bıraktıklarında zorunlu olarak belli bir süre servise devam etmeleri gerekiyordu o zorunlu süre de bitti....2016 eylül ayında "bırakabiliriz sözleşmeyi bekliyoruz" demişlerdi..zaten eskişehirdeki mazda sayısı da belli...hal böyle olunca servis anlaşması yenilenmedi..

yıllardır dile gelen bir şehir efsanesi yine hortladı doğruluk payı nedir bilmiyorum ama otokoç un türkiye genelinde mazda servislerini alma ihtimali olduğu söyleniyordu hala da söyleniyor....bu iş olursa eskişehirde nasibini alır...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.620
Burak

En son test aracı almak için gittiğimde Mazda Türkiye'den yeni bir bayi veya servis gelecek mi soruma "şimdilik yok" bilgisi almıştım ama takdir edersiniz ki bu tür bilgileri gerçeklik payı olsa da vermeyebilirler.

Hatta bir ara İstanbul - Akyıldız'ın da başka bir firma tarafından devralınacağı dedikodusu yayılmıştı ama o da gerçekleşmedi.

Otokoç meselesine gelince o zamanlar da hiç olasılık verilmiyordu şimdi de pek olasılık görmüyorum. Dedikodudan ziyade bana insanların temennisi gibi geliyor. 40 kere söylersen olur şeklinde :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
TylerDurden    17
TylerDurden

Kasım'da servis anlaşmamızı yeniledik diyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FatihT    101
FatihT

arkadaşlar teyit ettim ESOTO servis hizmetinide 31.03.2017 tarihinde bırakmış...farklı bir şahıs devam edecekmiş ama yetkili servis değil özel servis olarak sanırım..Esoto nun tüm malzemelerini satın almışlar şu an düzen kurmaya çalışıyorlarmış..muhtemelen bir hafta ya da 10 gün sonra hizmete başlayacaklarmış...adres ise esoto nun bir arka sokağı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tolga26    0
Tolga26
11.04.2017 at 17:17, FatihT :

arkadaşlar teyit ettim ESOTO servis hizmetinide 31.03.2017 tarihinde bırakmış...farklı bir şahıs devam edecekmiş ama yetkili servis değil özel servis olarak sanırım..Esoto nun tüm malzemelerini satın almışlar şu an düzen kurmaya çalışıyorlarmış..muhtemelen bir hafta ya da 10 gün sonra hizmete başlayacaklarmış...adres ise esoto nun bir arka sokağı...

Bilgi için teşekkürler. Açıkcası benim için önemli olan yaptıkları bakımların garanti kapsamında olup olmayacağı.  Mazda ile bir anlaşma yaparlarsa süper olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ekaton043    3
ekaton043

Arkadaşlar, ben geçen hafta mazda resmi sitesine mail atmıştım. " Esoto servisi bırakmış, Kütahyada yaşıyorum ve bakım için zorluk çekeceğimizi, muhtemelen aynı sıkıntıyı Eskişehir ile birlikte Bilecik, Afyon, Kütahya gibi çevre illerdeki mazda kullanıcılarının da yaşayacaklanı, yeni bir planları olup olmadıklarını" sormuştum. Sağolsun bugün Genel Müdürlükten bir yetkili telefonla arayıp bilgi verdi. Söylediğine göre bir ay içerisinde yine Eskişehirde yeni bir servis açılacakmış. Üzerine basarak sordum, yetkili servis mi, özel servis mi diye. Kesinlikle yetkili servis olacağını söyledi. Sabah sabah neşem yerine geldi:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FatihT    101
FatihT
19 saat önce, ekaton043 :

Arkadaşlar, ben geçen hafta mazda resmi sitesine mail atmıştım. " Esoto servisi bırakmış, Kütahyada yaşıyorum ve bakım için zorluk çekeceğimizi, muhtemelen aynı sıkıntıyı Eskişehir ile birlikte Bilecik, Afyon, Kütahya gibi çevre illerdeki mazda kullanıcılarının da yaşayacaklanı, yeni bir planları olup olmadıklarını" sormuştum. Sağolsun bugün Genel Müdürlükten bir yetkili telefonla arayıp bilgi verdi. Söylediğine göre bir ay içerisinde yine Eskişehirde yeni bir servis açılacakmış. Üzerine basarak sordum, yetkili servis mi, özel servis mi diye. Kesinlikle yetkili servis olacağını söyledi. Sabah sabah neşem yerine geldi:)

esoto nun malzemelerini almışlar demekki yetkili servis olarak devam edecekler...esoto nun bir arka sokağı dediler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26Mazda    22
26Mazda

Herkese Merhaba,

Servisle ilgili bir gelişme var mıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FatihT    101
FatihT

Esoto nun arka tarafına açılan servis yetkili olmayacaklarını özel servis olarak devam edeceklerini söyledi..Servisi araç kiralama işi yapan Escar açmış...Mazda Müşteri Hizmetlerini arayıp sordum şu an hazırda yetkili bir servis olmadığını fakat yetkili servis için talip olan bir kaç kişiyle görüşmelerin devam ettiğini söylediler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
TylerDurden    17
TylerDurden

Bu yıl içerisinde açmayı planladıklarını söylediler bana da.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.347
İlhan

Eskişehir-Kütahya-Bilecik bu üç şehirde Mazda kullanıcı potansiyeli oldukça yüksek. Durum böyleyken yetkili servisin kapanması gerçekten çok üzücü. İnşallah kullanıcılar mağdur olmadan, iyi bir özelde olsa Mazda servisi açılır inşallah. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tolga26    0
Tolga26

Arkadaşlar,

Maalesef, Bunların herhangi bir hamle yapacağını düşünmüyorum. Kendilerine göre bir dünya yaratmışlar tıngırdayıp gidiyorlar.  Kısa zamanda herhangi bir servis yada satış için showroom falan açacaklarını düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.